Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi történt a fiammal? Nem...

Mi történt a fiammal? Nem ismerek rá.

Figyelt kérdés

Kezd aggasztani az egészségi állapota.A mostani két hétben egyre jobban lecsúszik.

Nem tud aludni,minden éjjel 3-4-5-kor alszik el,és hétkor már kel,rengeteget eszik (bár az az alváshiány egyik tünete is ha valaki többet eszik) sokszor ijed meg nagyon hétköznapi dolgoktól pl hozzászólok mikor nem figyel.

Örökké fáradt.

Az vett rá hogy megírjam a kérdést,mert mikor ma hajnalban hazajöttem munkából éppen aludt.Mikor odamentem lekapcsolni a tévéjét a szobájában megfogtam a vállát még ébren van-e,de csak annyit mondott álmában hogy "nem akarok elmenni iskolába mert rossz érzésem van,valami nem jó".

Ez k***vára megrémített...Mi a franc van?

Nagyon jó a kapcsulatunk,mindent megbeszélünk.Elmondja ha néha iszik vagy dohányzik,nem is kap érte semmit mert az őszinteséget tisztelem.Nem hiszem hogy bármit is titkol,jó gyerek.

De ez most,nagyon megrémisztett.Mi lehet ez?


46/F



2016. dec. 7. 18:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy a szemei sokszor pirosak,nagyon be vannak esve,és hízott is az elmúlt időben.Örökké hulla,de azt mondja aludni nem tud,csak forog...
2016. dec. 7. 18:59
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy valaki terrorizálja az iskolában?
2016. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Először valami narkóra gondoltam, de attól inkább fogyni szoktak, bár nem vagyok szakértő a témában.

Orvosra nem gondoltál?

2016. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Kamukérdés. 46 éves ember nem ilyen stílusban ír.
2016. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Mond neki ezt s kérdezd meg, nincs-e valami.
2016. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

De mit mond a fiad?

Történt valami az elmúlt pár hétben?

Én elsőre mentális betegség ugrott be.

Korábban is voltak alvászavarai?


A másik meg külső tényező, ha történt valami, ami miatt szorong, stresszel és nem tud aludni, az megmagyarázza a többit. A tartós kialvatlanság sok mindenhez vezet...


Beszélgess vele, hogy mi miatt szorong vagy aggódik mostanában, mert ez a nem-alvás nem vezet jóra.

2016. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy, egyéb hormonális gond, vitaminhiány, vagy pedig túlhajszolt. Vagy pszichiátriai gondja van.
2016. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.Fel vagytok pontozva.

Tuti senki sem bántja őt.Jól kisportolt srác,fain alakja van,nem mernek vele kötöszködni.Jól is néz ki,de msot sokat hízott.Talán túlhajszolt...Sosem szeretett iskolába járni.Mindig mondja reggelente hogy nagyon nem akar menni,elege van...


Azt tudom,hogy szorong a kortársai között,nem érzi jól magát,egyenesen undorodik tőlük.

Hányingert kap ha lát egy tizenéves p****át minusz tíz fokban miniszoknyában vagy valami hasonló...Különcnek mondanám,de szeretik őt az emberek,egy haragosa sincs.


Kérlek még erre mondjatok valamit!

2016. dec. 7. 21:08
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

" szorong a kortársai között,nem érzi jól magát,egyenesen undorodik tőlük. .. Különcnek mondanám"


Biztos, hogy nem bántják?

A tinik a leggonoszabbak egymással, pont ez az a kor, amikor a különcöknek nehéz tud lenni.


Pczichológusra nem gondoltál?

Hátha ott megnyílna, még ha nem is bántják, vagy nincs olyan nyomós gond, de ez a folytonos kialvatlanság tényleg károkat okozhat hosszú távon..

ÉS egy sima szorongok a társaim közöttből lehet egy szociális fóbia is később, pánikroham stbstb. Szóval ez csak egy ötlet, de ha nem vevő rá, akkor úgy vedd elő neki a témát, hogy az alvászavara miatt. ÉS ő segít az okát is feltérképezni, meg a megoldásban is.

2016. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

oké,a kérdést többet nem nézem.

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

2016. dec. 7. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!