Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdemes létrehozni egy Fb...

Érdemes létrehozni egy Fb csoportot olyan emberek számára, akik értelmesek, de ilyen-olyan oknál fogva magányosak?

Figyelt kérdés
Sok kérdést és választ elolvastam ezen az oldalon is, gondoltam létrehozok egy csoportot ahol olyanok lehetnének benne, akik egyedül, magányosan vannak a nagyvilágban, értelmesek és beszélgetésre vágynak.

2016. dec. 12. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem.
2016. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én például nem szívesen vállalnám ezt föl, meg nyilvánosan sem szeretek írkálni. Privátban szeretem az ilyet csinálni. Ennek ellenére nagyon szívesen barátkoznék, ismerkednék. 26F
2016. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz, ez az ami engem is foglalkoztat, bár hiszem, hogy anonim adatokkal sikeres is lehet egy ilyen:)
2016. dec. 12. 19:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted, hogy anonim adatokkal? Én pl. külön ezért biztos nem regisztrálnék egy kamu facebookot, na meg annak pláne mi értelme lenne, ha a kamuemberek beszélgetnének egymással. Szerintem sajnos értelmetlen egy ilyen csoport.
2016. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sokan nem raknak ki fotót magukról, és nem adják meg a munkahely, stb. adatokat, így gondoltam:)
2016. dec. 12. 19:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet mondjuk jó, viszont a kivitelezés része fogalmazzunk úgy, hogy bonyolult lenne. igen az emberek szeretik anonim személyként kibeszélni a problémáikat viszont ha személyesebbé válik a beszélgetés, akkor már nem fognak teljesen nyíltak lenni. "Értelmes" embereket szeretnél ebbe a csoportba beinvitálni?...lényegében nagy részük értelmes viszont a különböző "hibáik"(depresszió, szorongás, stb.) miatt nem működne ez az egész úgy, ahogy elképzelted. Ezt a "lelkizést" itt is tökéletesen megtalálják az emberek...sőt ahogy ügye tapasztaltad is itt nyíltan konkrétan leírják, hogy mi is a pontos baj stb. mivel nem terheli őket a nagy mértékben a szégyenérzet(anonim személyként). Szóval összességében ez a gondolat kedves tőled viszont arra az esély, hogy normálisan működne gyakorlatilag 0 :/

És még annyi, hogy az ittlévő magányos, egyedül élő emberek többsége küzd valamilyen pszichés vagy lelki problémával.....és ezt is figyelembe kéne venned a csoport létrehozásakor.

Szóval ha pszichológus lennél akkor még talán tudnál "működtetni" egy ilyen csoportot...de persze egyedül nem sok eséllyel.

Végeredményképp mondhatni butaság ez...sajna nem működne :/

2016. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha rejtett csoportot csinálsz(amiről csak a tagok tudnak) akk én benne vagyok csak hívj meg .
2016. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem kell kamu face meg semmi csak egy rejtett csoport és kész, onnan meg csak a tagok hívhatnak meg személyeket és nem tud róla rajtuk kivül senki..
2016. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

6-os:jók a meglátásaid:)))


7-es: rendben:))

2016. dec. 12. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!