Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy fogadjam el hogy nem...

Hogy fogadjam el hogy nem kellek senkinek és egyedül kell leélnem az életem?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudod elfogadni, max. nem gondolni rá, és mással foglalkozni.
2016. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Honnan tudod, hogy senkinek sem kellessz.Megkérdeztél mindenkit?Addig amíg még nem, addig nyomás próbálkozni tovább, és nem feladni.

De még mindig ott van Isten is, ha már végképp nem kellesz az embereknek.

2016. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell elfogadni, és nem kell egyedül leélned az életed. Keresni kell folyamatosan, biztos, hogy van valaki, akinek te kellesz. Amíg meg nem találsz, addig is élj aktív életet, járkálj el mindenfelé, elegyedj szóba rengeteg emberrel.
2016. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Alakítsd úgy a napjaid, heteid hogy egyedül is boldog légy. Én úgy vagyok ezzel, hogy legyen szó bármiről, kávézás, mozizás, utazás, egyedül is lehet csinálni.
2016. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
csak pasi lehetsz
2016. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ne fogadd el! Keress és találsz!
2016. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hogy "pasi" lennél? Nem hiszem. Panaszod inkább csajosan hangzott...

Másrészről egyetértek a válaszadókkal - keress, és találsz, főkánt ha nem válogatsz. Tapasztalatom szerint - ugyan - sokszor jobb egyedül. Sokan nem szeretjük ezt, de fogadjuk el inkább, mint egy kedvezőtlen társas létet.

2016. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én nem panaszkodom csak kérdeztem és lehet csajos de 25 éves férfi vagyok.
2016. dec. 20. 02:14
 9/12 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszokat
2016. dec. 20. 02:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak azt fogadd el,h EDDIG és JELENLEG nincs senkid, és legyél szabad arra,hogy ez bármikor megváltozhat. Menj ahová kedved van, ismerkedj - személyesen és ne interneten. Merj csalódni, hisz te sem vagy tökéletes, s minden nehézségben vagy konfliktushelyzetben gazdagodhatunk,ha tanulunk belőle!

Addig,míg nem változik,h egyedül vagy,használd ki a szabadságodat: gyarapítsd az önismeretedet, építsd az önbizalmadat!

(Személyiségtípusok, szeretetnyelvek, férfiagy-női agy működése stb.) és nem árt,ha a másik nemről is olvasgatsz komolyabban. :)

2016. dec. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!