Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen magam alatt vagyok,...

Teljesen magam alatt vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, nemrég kezdtem az egyetemet, már most gyűlölöm és nem is megy, gyomorgörccsel járok be órára, arról nem is beszélve, hogy barátaim sincsenek nagyon.

A volt barátommal, 1-2 hónapja szakítottam, barátaim ugye nem nagyon vannak, mindenkinek megvan a saját élete. A családom meg, nem is tudom, természetesen szeretnek, de nekik is megvan a saját problémájuk. Kb. 1 hónapja úgy érzem senkim sincs és, hogy semmi motivációm nincs semmihez. Éjszakánként sírva alszom el, mert annyira elégedetlen vagyok az életemmel, mintha mindenki kizárt volna.

Anyukámmal beszéltem erről, de megintcsak megkaptam, hogy túldramatizálom az egészet és, hogy csak lusta vaggyok tanulni.

Úgy érzem, hogy valami újdonság kellene nekem, de nem tudom hogy mi. Mert ezzel a folyamatosan sz*r hangulatommal, csak a depresszióba hajszolom magam.

Mit tegyek szerintetek, azért ide írom ezt a dolgot, mert már tényleg nem tudom kihez forduljak..


2016. dec. 22. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Merre laksz, hova jársz suliba?
2016. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért fontos ez?
2016. dec. 22. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress valami sportot, csapatjátékot :) mozgás, kikapcsolódás, és emberekkel lehetsz, ismerkedhetsz :) pl röplabda? :D
2016. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen szakra jársz? Esetleg el kellene gondolkodni az egyetem váltáson -nekem az segített. Nem rossz ötlet a sport sem, de ha magát a várost sem szereted, akkor nem javítana sokat.
2016. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja hát az egyetemben én is elég nagyot csalódtam. Totál az ellentetje mint ahogy mesélték mások...aztán most itt a vizsgaidőszak és szívok mert semmi kedvem az egészhez nekemse. Szeptember óta be sem jártam.

Engem az motivál valamilyen szinten hogy következő félévbe kihullik az a réteg aki nem ide való, és talán nem lesz tele olyan emberekkel a kar mint most. De fene tudja... ha kitalálsz valamit írd meg légyszi jól jönne :)


szintén 20

2016. dec. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Volt már azóta valami változás?

Szintén ebben a cipőben..csak suli nélkül már szerencsére.

2022. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!