Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy mászhatnék ki ebből a...

Hogy mászhatnék ki ebből a depressziós hangulatból?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy teljesen egyedül maradtam. Vagyis nem, hiszen a szüleimmel élek, de egyébként igen.

23 éves fősulis vagyok, sajnos a barátaim elmentek másik városokba tanulni, ezért nem találkozok már velük. Suliban nem vagyok egy közösség tagja sem, nem vagyok koleszos, ezért nem igazán vannak ott sem barátok. Bulizni nem járok, mivel nincs kivel elmennem.

De ami a legjobban idegesít, hogy nem sikerül egy lánynak sem tetszenem. Egyszerűen nem megy, hiába próbálkozom náluk, nem érdeklem egyiket sem. Évek óta megy már ez, rengeteg elutasítás ért. És egyre inkább olyan, mintha nem kizárólag a külsőm miatt, hanem úgy egyébként sem lennék szerethető senkinek se.

Úgy érzem, hogy mivel nekem kimaradt az életemből a barátnőzés, ezért rengeteg dologról maradtam le, amik már nem pótolhatók ennyi idősen. Változást sem látok a jövőben. Munkahelyen ugyan ez lesz valószínűleg, hogy nem lesz lehetőségem.

Nem tudom hogyan kéne változtatnom, rettentő gátlásos vagyok, alkohol sem segít már. Talán túlságosan rágörcsöltem, hogy végleg egyedül maradok.


2016. dec. 23. 11:36
 1/5 anonim válasza:
Ismerős helyzet... Szerintem keress egy új társaságot és igen igazad van, ne görcsölj rá, minél jobban rá görcsölsz annál több az esélye, hogy elszúrod.. Vedd lazán :)
2016. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen hasonló az én életem is! esetleg van kedved beszélgetni? 25/F
2016. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt még barátnőd?
2016. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De, nagyon-nagyon régen, még általános iskolában.
2016. dec. 23. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, régen sokat jártam bulizni, de nem tudtam nőzni az aktuális barátok is elhagytak, nem vagyok szószátyár és beképzelt.

Próbálok örömforrásokba kapaszkodni, főleg a zenehallgatás ad lelki erőt és egyéb dolgok.

2016. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!