Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan dolgozzam fel párom...

András68 kérdése:

Hogyan dolgozzam fel párom halálát?

Figyelt kérdés

December 2 -án ment el, úgy érzem ,hogy süllyedek,őrlődöm,hibáztatom magam,hogy nem tettem meg mindent a gyógyulásáért.

23-évig éltünk együtt .


2016. dec. 24. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Próbáld meg nem Szenteste feldolgozni, mert így még nehezebb lesz. Részvétem egyébként.

De ne hibáztasd magad, akármilyen is volt eddig az életetek, visszafele gondolkodni már nem szabad, mert a múlt az úgy marad. Tudod soha nem annak nehéz, aki meghal, hanem annak, aki túlél. Egyelőre nyugtasson a tudat, hogy neki már nem fáj élni. Kitartás!

2016. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
R.I.P. Igaz nem válasz a kérdésre!
2016. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem. Nem azt mondom, hogy ne gyászolj, de fölöslegesen ne mard magad. Ilyenkor az ember saját magát sajnálja, hisz őt, jelen esetben téged ért veszteség. Van egy pont azért, aminél már fölöslegesen hajtod túl, próbáld egy kicsit kívülről nézni az egész szituációt.

Én is nemrég temettem el családtagot, 26 év szép emlékével, marhatnám magam rengeteg dolog miatt, de azon felül, hogy csak szarul leszek, semmi nem fog változni. Adj magadnak időt, sírj, beszélj róla, amit kell. Kétlem, hogy ő azt szeretné, hogy kínozd magad. Sajnálom, hogy ezt mondom, de értelmetlen. Meggyászolni persze meg kell, de amit már te csinálsz, az értelmetlen és nem fog előrébb vinni.

2016. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. dec. 24. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Kívánom, hogy az új esztendőben minden vágyad teljesüljön és vagy ezerszer legyen jobb mint az idei! Kitartást kívánok!
2016. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom,Őszinte részvétem! :(

Nagyon nehéz a gyászt feldolgozni,egyszer mindenki elmegy,mert mennünk kell,fentről vigyázz a párod Rád!

Minden jót,kellemes karácsonyt,kívánok minden jót,szép életet!


Bárcsak engem veszítene el valaki aki szeret! mert engem senki sem szeretet!

2016. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyereketek van?
2016. dec. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos gyerekünk nem született.
2016. dec. 30. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!