Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Így karácsonykor akik magányos...

Így karácsonykor akik magányosak mit érezhetnek? Mire vágyhatnak?

Figyelt kérdés

2016. dec. 24. 23:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Szeretetre. (de vannak olyanok akik csak még egy kör pálinkára:D)
2016. dec. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek az előzővel: Én egyedül karácsonyozok, 3000 km-re a családomtól és igen, hiányzik egy pálinka! (A szeretetet leszarom! ) :D
2016. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Hogy ami másoknak alap, legalább egyszer az életben nálam is valóság legyen.
2016. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mivel az emberek nagyon különbözőek, minden bizonnyal nagyon különböző dolgokat éreznek és nagyon különböző dolgokra vágynak. De általánosan talán aki magányos az elhagyatottnak, kiközösítettnek érzi magát és társra, közösségre vágyik. Még rosszabb a helyzet akkor, ha valaki (sajnos jelenleg nagyon sokan ebben az országban) nyomorban él, mert akinek van pénze csak-csak elvan valahogy egyedül is, de aki igazán nélkülöző és magányos is egyben, annak pokol lehet az élete ezekben a napokban. Tehát aki csak egy kicsit is képes valamiben segíteni az ilyen emberek számára az tegye meg, mert emberségesnek lenni mindenki számára kifizetődő.
2016. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Szabadságot? Nem kell megfelelni, ajándékokkal foglalkozni, nincsenek családi összejövetelek... Jó, tudom van aki ezt igényli, de én utálom.
2016. dec. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én társaságra.
2016. dec. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%
puncira
2016. dec. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

😀😄😁A hatos válaszoló vagyok.Köszönöm de nem igénylek több levelet kiéhezett fiúktól,így is már megtisztelve érzem magam.Inkább lányoktól várom a továbbiakat,mivel én is hetero srác vagyok.

Köszönöm.

2016. dec. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az érzésre, hogy tartozok valakihez.

33/f

2016. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

ma 09:59


lányoktól hiába várod,hamarabb támadnak fel a halottak..

2016. dec. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!