Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki tölti rajtam kívül egyedül...

Ki tölti rajtam kívül egyedül a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim meg minden, de valahogy soha nem szerettem a szilvesztert. Szóval ezért ilyenkor én menekülök mert utálom. Ilyenkor elvonulok valahova. Valaki tud olyat akihez el lehetne menni szilveszterkor?

24f



#barátság #társ #szilveszter #magányos társ egyedüllét
2016. dec. 31. 00:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Egy idegen lakásán akarod tölteni a napot, amikor vannak barátaid? Gyilkos-e vagy?
2016. dec. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Amit irtal az az egesz egy nagy ellentét..pelda vannak barataim=nincsenek barataim, utalom a szilvesztert=ugy elmennek mar szilveszterkor bulizni vagy valami csak ne otthon legyek es igy tovabb
2016. dec. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
84%

Én is egyedül töltöm.. Vigyázok a házra, mert én már csak erre vagyok jó :/

16/L

2016. dec. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Fiatalember!


Szerintem felesleges aggódnod. Ha idén nem hívtak meg házibuliba, akkor talán jövőre - vagy esetleg azután.

2016. dec. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
5%
Háhá akit nem hívtak meg házi buliba az mekkora nolife már :D :D
2016. dec. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

3-as


Te kutya vagy? :)

2016. dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
#5 nem mindenkinek a házibuli az élete!
2016. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nálam a szilveszter nem oszt nem szoroz. Szeretek bulizni akkor ha olyan a hangulatom, és szilveszter mivel adott dátumon van, vagy van kedvem vagy nincs. Nem is keresem az alkalmakat de nem is menekülök előle, elvégre nem a szeretet ünnepe ahol menekülni kelljen annak akinek nincs családja ezért "menekül" valamibe. Itt elég ha csak nem mész el bulizni, miért kell menekülni? Mi vagy te migráns?
2016. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Házibuli...ne röhögtessenek már. Akinek ebből áll az élete az kb olyan a szememben mint mikor valaki csak a sarki boltot ismeri, de még nem ment el egy gourmet boltba sem, és még ő osztja az észt... XD
2016. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én is egyedül leszek pedig eddig szinte minden évben voltam valahol de sajnos most nem jött össze sok vizsgám is lesz. 22/F
2016. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!