Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől érezhetem magam ennyire...

Mitől érezhetem magam ennyire magányosnak?

Figyelt kérdés
Gimnazista fiú vagyok. Igazából nem tudom mi oka lehet annak, hogy ennyire magányosnak, egyedül érzem magam. Nemrég a rokonainknál voltunk pár, ahol nagyon jól éreztem magam, haza sem szerettem volna jönni. Azonban mikor hazajöttünk, ez az érzés kavarog bennem, hogy most milyen rossz nekem itthon, és tökre egyedül vagyok. A szüleimmel, osztálytársaimmal sincsen semmi baj. Talán az iskolát is várom, csak azért hogy közösségbe legyek. Az estéket egyeltalán nem várom, és esténkánt rám jön a sírás is, amit nem tudok megállni. A szüleimnek még nem beszéltem erről, mert még csak ez a második nap.
2016. dec. 31. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenki erzi magat maganyosnak neha. Ha veled most fordul elo eloszor, en szerintem azert lehet, mert ahogy irtad nem akartal hazamenni rokonoktol es ugy gondolod, hogy most rosszabb neked otthon. En is voltam mar igy vele, hogy nem akartam hazajonni valahonnan, rendesen bepanikoltam, hogy nekem haza kell jonni, de egy ido utan elmult.

Ha most is nagyon maganyos vagy, en szivesen beszelgetek veled :)

2016. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gyenge vagy.
2016. dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Garpe ***** válasza:

Szervusz! :)


Semmi baj nincs, ez csak a Karácsonyutáni avagy januári levertség, én minden évben végig szenvedem ezt az időszakot.

Mivel úgy érzem érzékeny ember vagy ezért egy párna/plüss állat, no meg csokoládé esetleg sütemény jól fog esni neked ilyenkor.


Ha szeretnéd, írj nekem nyugodtan privát üzenetet.

2017. jan. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!