Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudok lányokkal...

Miért nem tudok lányokkal kialakítani kapcsolatot?

Figyelt kérdés
18 évesk vagyok.Külsőmmel sincs bajom,sportos testalkat,illetve sokszor megkaptam már,hogy helyes vagyok.Amikor lányokkal beszélgetek mindig úgy érzem,mintha furán néznének rám.Személyiségemmel lehet a baj?Ha azzal van a baj akkor hogy változtassak rajta?
2017. jan. 9. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert nincs A6-od vagy valami hasonló.
2017. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

# 1


Anyádnak bejönnek a szép verdák? Nem? Na látod!


Nincsen veled baj, én is féltem a lányoktól, ez természetes. Kezdd az ismerkedést félénkebb lányokkal.

2017. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

2# pedig mennyi ilyent látok. Sajnos.

A 20-as éveimben én is tapasztaltam, hogy csak úgy simán kocsi nélkül néha néha elkapok egy normális kapcsolatot.


Amikor meg Volt egy drágának kinéző (egyébként ócsó) cabriom, a utcán vigyorogtak már messziről, úgy hoyg azt Sem látták hogy esetleg Quasimodo vezet...:)

2017. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Chopen ***** válasza:
Esetleg szájszag állhat a háttérben?
2017. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szájszagommal nincs problémám.Félénkebb lányokat hol tudnék találni?Azért kérdezem,mert gondolom szórakozóhelyen nincs ilyen lány.
2017. jan. 9. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg az lehet a gond hogy te magad is félénk lehetsz,és zavarban vagy.

Nekem is voltak hasonló gondjaim. De elárulok valamit, a félénk lányokkal még nehezebb dolga van az embernek.

Legalábbis nekem sokszor Volt, hogy azt hittem, hogy egy félénkebbnek tűnő csajt nézegettem, de teljesen bezárkózott, nekem az jött le hogy menjek a francba.


Hetekkel később egy buliban, már volt bennem pár tequilla, és szembejött, és nevetve, hangosan üdvözöltem. Itt ő is megnyílt, majd kiderült, hogy a kis bezárkózott világában már jóval korábban, amikor még oda Sem akart nézni, titokban meg azt leste hogy ráköszönök-e vagy nem.


alán az lehet jótanács, hogy ne görcsölj rá, ha valakihez odamész. Nekem mindig akkor jöttek össze így dolgok, ha kb. bevettem a lesz.romtablettát, és igazából fel Sem akartam szedni senkit.

2017. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!