Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy állandóan...

Miért van az, hogy állandóan nekem kell az emberek után "mennem"?

Figyelt kérdés
Mindig én kezdeményezek beszélgetést, mások nagyon nagyon ritkán velem. Face-en is 99%-ban én írok rá az ismikre, ha várok pl. 10 percet, akkor sem írnak rám maguktól.
2017. jan. 22. 11:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%
Egyszerűen nem vagy érdekes mások számára, nem vagy népszerű, nem érdekel senkit, hogy mi van veled. Két lehetőség van, beletörődsz és nem rágod ezen magad, vagy csinálsz valamit, amitől érdekes leszel.
2017. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
44%
Már ne keresd õket, majd akkor keresni fognak.
2017. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
27%

Gondolom nem nő vagy!?

A pina nagy úr,ha egy jó csaj lennél tódulnának fb.-n.

2017. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

"Már ne keresd õket, majd akkor keresni fognak"



megtettem már, reakció zéró volt.

2017. jan. 22. 11:49
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Én is hasonló helyzetben vagyok, de én nem is vágyom rá. Csak néhány emberrel tartom a kapcsit, ahol kölcsönösen érdeklődünk egymás iránt. Szerintem se keresd őket és csak azokat az ismerősöket, barátokat keresd, akik szintén érdeklődnek és egy hullámhosszon vagytok. Szerintem a többi nem hozzád való ezek szerint.
2017. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg azok az ismerőseid, akik nem írnak rád, másokra sem írnak, vagy max. 1-2 emberre írnak rendszeresen. Ne foglalkozz vele, attól még élvezhetik a veled való beszélgetést, csak nem feltétlenül arra használják a facebookot, hogy beszélgessenek, hanem játszanak, vagy csak nézegetik az idővonalakat.
2017. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%
Engem se szokott keresni szinte senki:) Pl. egy rég nem látott ismerősömmel megbeszéltük, hogy találkozunk ma,de természetesen az előbb mondta le:) Már meg se lepődök az ilyeneken. 2 olyan ember van, aki időnként szokott nekem írni...
2017. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
58%
Olyan embert kell találnod akivel kölcsönös a szimpátia. Akinek fontos vagy és szeret veled lenni ott n em lesz kérdés hogy ki ír kinek.
2017. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%

UGYAN EZ VAN VELEM!!!! pont most akartam feltenni kérdésnek...


Ha nagy ritkán összefutunk, elmondják milliószor, hogy a humoromból kéne élnem blablabla. Mindenkivel jófej vagyok, odamegyek, és dumálok, amíg más mondjuk csak oltogat. Érdekes, hogy vagy nem keresnek maguktól, vagy csak panaszkodni tudnak nekem... legjobb haverom is...De amikor szeretnék valamit, akkor süket fülekre találok. Ismerőseim elég alkeszek, csak éjszakázni meg piálni lehet velük de ha mondom, hogy nem akarok pénzt verni, csak üljünk ki fél órára valahová a napra és röhögjünk, ááá az nem jó...sehová sem hívnak emiatt...


Csajozás ugyan ez....nekem kell állandóan szórakoztatnom, a másik max interjú kérdéseket tud nyőgni és sosem keres... ott tartok, hogy A) egyedül leszek és letojom vagy B) megpróbálok totál új embereket megismerni.

2017. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nem irtak, mikor én nem irtam. Majdnem meghaltam, észre se vették.
2017. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!