Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » "Visszajöhet" egy képzeletbeli...

"Visszajöhet" egy képzeletbeli barát?

Figyelt kérdés
Óvodás koromban nem voltak barátaim ezért kitaláltam magamnak egy Renee (anyáék szerint egy filmből szedtem a nevet) nevű vékony, hosszú barna hajú lányt. Sokszor beszélgettem vele de csak magamban és nem mindig láttam. Ahogy iskolás lettem szereztem barátokat és Renee is csak akkor jelent meg ha éppen összevesztem a velük, később már teljesen eltűnt. Most 15 éves vagyok és új suliba kerültem és megint nincsenek barátaim (az általános iskolai barátaimmal már nem beszélek) és egyre többször tapasztalok paranormális jelenségeket. Pl a szemem sarkából folyton látok egy alakot de ha odanézek nincs ott senki. Először nem foglalkoztam ezekkel de egyik este a macskámmal aludtam és arra ébredtem fel hogy a cicám felült az ágyon és bámult az ágyam vége felé ahol egy ember alakú árnyék állt. Nem lehet hogy Renee jött vissza? Vagy ez valami más?
2017. jan. 27. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeru a megoldas, Renee mar elment igy ideje baratkoznod. A macskas esetedrol pedig csak annyi, hogy az ember mikor ragaszkodik valakihez aki mar nincs akkor kepes belelatni mindenbe. Pl mas emberekbe targyakba stb. Ergo meg kell ertened o mar a multe, ideje uj kapcsolatokat epitened. Remelem segitettem :)
2017. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert minden energia es mivel a macskanak az idegrendszere is elektromos ezert erzi a feszultseget ( nem kell ehhez fizikusnak lenni

!)

2017. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán kérdezz rá. Ha barát, választ is ad valamilyen módon.
2017. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van egy iylesmi creepypasta, Zero.
2018. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!