Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet ez ellen tenni? 14/L

Mit lehet ez ellen tenni? 14/L

Figyelt kérdés
Mostanában már olyan 4-5 hónapja nagyon magányosnak és üresnek érzem magam. Vannak barátaim és családom velük jó a kapcsolatom. Szabadidőmben tanulok , táncolok, olvasok sok új dolgot próbaltam ki az utóbbi pár hónapban szóval nem mondanám unalmasnak az életem. Mindig próbalok kilépni a konfort zónámból. De ezek mellett még is így érzek bármit csinálok. Mit tegyek mert nem úgy néz ki hogy el fog múlni ez az érzés..

2017. jan. 28. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, ugyanígy 14 éves koromban (most 15 vagyok)

Nekem elmúlt egy idő után, tenni szerintem nem nagyon lehet ellene

Próbálj ne agyalni rajta sokat

2017. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a zenétől boldoggá válok. Talán rajtad is segít ha hallgatsz eleget.
2017. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Unblock válasza:

Mindenkinek van egy ilyen szakasz az eleteben.


Hogy mit lehet ez ellen tenni?

Ez csak a te agyszulemenyed , vannak barataid akik szeretnek van csaladod akik szinten, lehet te okozod ezt sajat magadnak nem? .


Orulj annak ami van, mozdulj ki ilyenkor hivd ossze a csajokat megvan hozza mindened hogy ne erezd magad " uresnek es maganyosnak" mellesleg a legjobb baratnoiddel megbeszelhetned ezt a dolgot, vagy ha van egy lelki tarsad akinek ki ontheted a szived az meg jobb lenne..


Azis lehet hogy kene valaki melled, egy barat egy kapcsolat!


Mondj mindenre igent eld az eletet, ne martirkodj, vannak nallad szerintem sokkal rosszabb helyzetu emberek.


Olvasassal es tanulassal nemfog megoldodni, de vagysz tarsasagra vagy barmi ilyesmire?


Talan ilyen beallitottsagu vagy, lehetseges erettebb vagy a kor osztalyodnal..

2017. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Epp ez a baj hogy szerintem eretteb vagyok a korosztalyomnal es engem nem azok a temak erdekelnek mint oket.
2017. jan. 29. 17:09
 5/8 Unblock válasza:

Nekemis gondot okoz ez, es alkalmazkodnom kell amit sokszor mar nembirok, foleg suliban, es csak csendesen varom hogy legyen mar vege a tanitasnak.



De a legjobb baratom egy lany aki mindenben megert es 100% ig ismerjuk egymast.


Rajtad al minden , nem lehetetlen.

17F

2017. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbálj nálad idősebbekkel barátkozni. Nem nyugdíjasokra gondolok persze, de akár anyukád barátnőivel is próbálhatsz gyakrabban beszélgetni, illetve fiatal felnőttekkel, nem tudom van e gimis barátnőd. Ha gondolod nekem is írhatsz,szívesen elbeszélgetek veled kvázi bármiről :D


22/F

2017. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia, én is úgy érzem,hogy érettebb vagyok a társaimnál,viszont közben néha ugyan olyan hülye tudok lenni, mint ők.Szerintem kezdj el sportolni,de ne otthon,hanem keress valami sportágat a környéken. Téged milyen témák vonzanak?
2017. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt biztosan érezted már, hogy hű, de jó lenne ezt, vagy azt csinálni. Azokkal foglalkozni, amellyek jó érzéssel töltöttek fel. Keressed ezeket az elfoglaltságokat és ezekkel foglalkozzál. Hidd el, hogy akkor fogod igazán jól érezni magad, ha minden percben azon gondolkodsz, hogy mit is tegyél érte és ha megtaláltad a választ tedd is azt. A jóra koncentrálj és elmúlik mindenféle kellemetlen érzés.
2019. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!