Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek volt szörnyű a középiskola?

Kinek volt szörnyű a középiskola?

Figyelt kérdés
Élmények, tapasztalatok. Jöhet minden.

2017. jan. 31. 15:09
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Engem kiközösítettek a kinézetem miatt.
2017. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Nekem jo volt. Sok buli, nepszeruseg, lanyok. Most se rossz, de barmikor visszamennek hulyulni par napra. :D
2017. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Az egész annyiból áll, hogy teljesen felesleges baromságokat kell megtanulni (tanulni? bemagolni inkább) néhány tantárgy kivételével. Ráadásul ha nem vagy rá hajlandó, akkor mindenki ezen problémázik.
2017. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Borzalmas volt. Teljesen idióta izomagyúak közé keveredtem és nagyon picit voltam csak nem annyira nőies mint a többi lány az osztályban. Teljesen kinéztek onnan, undormányként kezeltek, lenéztek, ha tornán kapusnak álltam olyat bikáztak felém, mondván."Ez lány?", csupán mert nem sminkeltem magamat. Emiatt teljesen elment az önbizalmam, azóta sem tudok vele mit kezdeni.
2017. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Gyűlöltem. Heti 44 óra, idióta osztálytársak, és néhány tanárt is ostobának mondhatnék.
2017. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

# 4


Hu ez kemény bakker. :O


Nekem felemás volt. Nagyon sokat buliztunk, viszont rossz társaságba keveredtem és a gimnáziumban is volt egy csapat, aki szekált. Nem történt semmi kirívóan szörnyű, viszont az önbizalmam nekem sincsen a toppon.

Ja a tanárok meg előszeretettel csesztettek, de sokszor jogosan...

2017. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
-viszont
2017. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én új lány voltam.Szakközépiskolából jelentkeztem át egy színvonalas gimnáziumba.Minden különbözetit 4-5-re csináltam nagy munkával.Nem voltam nagymenő,de rendes kislány voltam.Az osztálytárnőim vérszemet kaptak és iszonyatos gonoszkodásoknak voltam kitéve.Nem fogadtak be,a fiúk társaságát élvezhettem vagy egyedül voltam.Durva pletykákat indítottak,visszaéltek a kedvességgel: Pl.egyszer kölcsön adtam a telefonomat facebookozni egy lánynak,cserébe belépett a facebookomba és olyanokat írt ki,hogy borért szopok,majd megváltoztatták a jelszavam,hogy ne tudjak belépni...olyan is volt,hogy osztálykirándulás előtt mondták,hogy találkozzunk(engem is hívtak)-majd senki nem volt ott és hiába hívtam őket senki nem volt ott.Majd 5percel a busz indulása előtt felhívtak ,hogy "elfelejtették"....sorolhatnám.Egyedül az mentett meg,hogy sikerült megvédenem magam...de nagyon sokat csorbított az önbizalmamon.
2017. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
>előző vagyok,elnézést az elírásért.
2017. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
30%

[link]



Én ebbe menekülök. Magamnak csináltam. Nincs párkapcsolatom, sosem volt, elegem van abból hogy hazudoznom kell a többségnek, már nem tudok tükörbe nézni. Ezeket a pontokat követve legalább nem gondolkozok.

2017. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!