Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért piszkálnak az emberek...

Miért piszkálnak az emberek azért, mert szerencsétlen és csődtömeg vagyok?

Figyelt kérdés

Sosem voltak barátaim, barátnőm, se senkim. Tehát semmilyen az életem, így írnám le röviden. A szokásos: hazajövők a munkából, és itthon vagyok egész nap ennyi, itthon sem csinálok semmi érdekeset.


De miért nem tudja elfogadni a többi ember, hogy vannak ilyen fogyatékos és szerencsétlen emberek? Miért kell például mindig az orrom alá dörgölni, hogy milyen vagyok, és ezzel húzni az agyamat? De már nem érdekel, és mikor bárki megjegyzi, elmondom magam még lúzerebbnek. Például kérdezik, hogy (mondjuk a munkatársaim): Volt már csajod? Erre én: Nem, még barátom sem volt, nemhogy csajom.


Nem értem, hogy minek csaj nekem? Minek barát nekem? Hiszen egy csődtömeg, senkiházi vagyok, aki semmit sem ér. Írjam rá magamra, vagy mi? Miért kéne nekem mosolyognom? Miért nem jó az az embereknek, hogy szarul nézek ki, hogy sápadt vagyok, és úgy nézek ki mint egy hulla? Hogyan néznék ki máshogy, mikor egy hulla vagyok, aki vonszolja magát ide-oda? Miért nem hagynak már békén?


21/F


2017. jan. 31. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mit dolgozol??? am mondjad hogy van caajod meg sok haverod ugyse tudjak h igaz e vagy sem
2017. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem mondom, mert nem igaz. Akkor mutassak róla képet stb. Áh nem keveredek hazugságokba.


Amúgy egy gyárban dolgozom. 8 általánosom van.

A szüleim azt akarják, hogy végezzek el valamit, hogy ne a gyárban kelljen megrohadnom. De miért nem tudják felfogni, hogy nincs eszem elvégezni semmit sem, mert egy hülye fogyatékos vagyok, és úgyse tudnék semmit elvégezni? Miért nem jó az nekik, hogy egy gyárban rohadok meg? Oda is kell ember. Akkor ki más csinálná?

2017. jan. 31. 15:53
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
bameg te pont olyan vagy mint en, fogalmam sincs mi a megoldas, ezt a kerdest en is kiirhattam volna, csak nekem most munkam sincs.
2017. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha neked így jó az életed, megvagy elégedve a jelenlegi állapotoddal, akkor mond el azoknak akik piszkálnak, hiszen az a fő hogy te boldog legyél, nem más értékrendjei alapján kell élnünk.

Ha viszont neked ez így rossz, szeretnél új munkát, vagy szeretnél tanulni, szeretnél egy barátnőt stb. akkor tegyél érte. Nem vagy csődtömeg, csak nem látod a fától az erdőt.

2017. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
miért nem végezted el a középsulit? Nem provokálni akarlak, tényleg érdekel
2017. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elégedett, utálom az egészet. De már annyit csalódtam, hogy nem tudok változtatni, tehát nincs lehetőségem változni semmin sem. De nem is izgat. Így is lehet élni. Nem kell mindenkinek boldognak lenni. Minek kéne boldognak lennem?


Rájöttem arra, hogy sokkal jobb nekem így, szomorún és depressziósan. Sokkal jobb lustálkodni és sajnáltatni magam, mint változtatni, és csalódni. Ez így kényelmesebb.

2017. jan. 31. 16:12
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Rájöttem arra, hogy sokkal jobb nekem így, szomorún és depressziósan. Sokkal jobb lustálkodni és sajnáltatni magam, mint változtatni, és csalódni. Ez így kényelmesebb.


Akkor ne is kérdezd azt, miért piszkálnak, hiszen sokkal jobb neked depressziósan.

2017. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben, de ezt miért nem értik meg a többiek? Hogy ne szóljanak hozzám?
2017. jan. 31. 16:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Ember és ember között hatalmas különbségek vannak, ilyenen kár rágódnod.
2017. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg k#rva idegesítő amikor nyaggatják az embert. Főleg munkahelyen ahova az ember dolgozni megy és éhbérért nem fog vigyorogni mint aki beszívott. Fos ez a világ!
2017. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!