Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez milyen hatással van egy...

Ez milyen hatással van egy emberre egy-két hét, illetve egy hónap alatt? +KÉP

Figyelt kérdés

Nem rég találtam valami weboldalon. Mindenfélék vannak ott, az is hogy hogy kapj idegösszeomlást. Tessék, itt van.



[link]



2017. jan. 31. 19:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Vannak olyan weboldalak is amik öngyilkosságra buzdítanak. Mi értelme az ilyeneknek? Én nekem mondjuk volt késztetésem hogy ezt elkezdjem, valahogy úgy érzem az önsanyargatás néha még jó is.
2017. jan. 31. 19:29
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Az emberek 80%-a amugy eztcsinálja(az ismételt edzést helyettesíteném azzal hogy MUNKA) nem tudom hány éves vagy de nem sok fogalmad lehet az életről.
2017. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki az ostobább? Aki ezt kitalálja, vagy aki ezt megcsinálja? Ne vedd sértésnek.

Az öngyilkosságra buzdítás nem jó dolog, de az ilyen sem. Ne ártani akarj magadnak, hanem segíteni! Sportolj, de ne úgy, hogy kikopjon a tüdőd.

2017. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alváshiánynak és a kevés étkezésnek már pár nap mulva is meglászik az eredménye nem beszélve arról hogy mindig be leszel rúgva meg ha olyan a mennyiség és annyi ideig akkor a májad bánja. Ne érts félre nem azt mondom hogy nem lehet alkoholt inni de nem minden nap. A dohányzástól elsárgulnak a fogaid és hosszabb távon ez is számos problémát okozhat. A zenének max. A hangulatodra van hatása és a" csak akkor beszélj ha kérdeznek" pontnak max. A közérzetedre és a kapcsolataidra. Szerintem ne nézz többé ilyen weboldalakat és ezt SEMMIKÉPP ne próbáld ki felesleges mivel egyrészt jó nem lehet belőle másrészt pedig csak magadat pusztítod. És a "hogyan kapj idegösszeomlást" baromság mivel mindenkinek más állapotban vannak az idegei és nincs az idegösszeomlásra konkrét módszer
2017. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán terveztem kipróbálni, csak érdekelt. Régen lett volna rá keresletem, de elmúlt a kényszer...
2017. jan. 31. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!