Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan magányosnak érzem...

Olyan magányosnak érzem magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 17:35
 1/5 anonim válasza:
38%
Menj el és mozdulj ki .. Menj el szórakozóhelyekre..
2017. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

#1

Remek tanács, egyedül biztosan nagyszerűen érezné magát.


Ha csak beszélgetni szeretnél írj nyugodtan, egyelőre még dolgozok úgyhogy kicsit lassabban tudok reagálni, de nekem is elbszott napom van, szívesen elterelném a figyelmem(megelőzve a privát rohamot; 25F, mindenki tegye vissza a pöcörőjét)

2017. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2-es attól még szerintem pár fiú ugyanúgy rád fog írni, velem is volt már ilyen :D

Sok itt a magányos férfi.

2017. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérésed előző meghallgatásra talált. :)

Kérdező,

Ma már a netes társkereső a divat, szerintem guglizz kicsit és utána regisztrálj be néhányba. Ha nehezen ismerkedsz, ez egy használható megoldás. Legtöbb ismerősöm onnan párzott be - kortól és nemtől függetlenül.

Ha viszont nem vagy kuka és megy az ismerkedés, akkor meg ahogy előttem írták: Uccu neki egy szórakozóhely, mert az tele van magányos szívek múzeumával, ha kissé nyitottabb szemmel jársz. Körbejárod a vitrineket (asztalokat) és meghívatod magadat egy italra. - Igazából ennyi. Nem kell ezt egy férfi előtt túlcicomázni, az se diszkózni jár ám oda. Beszélgettek kicsit - ha szimpi, akkor telefonszámot cseréltek és legközelebb már célirányosabban folytathatjátok. Ha csak beszélgetőtárs kell, ez akkor is be szokott válni.


Egy kis statisztika, nem olyan bonyolult ez: Mennyi magányos ember van egy ilyen helyen? Mennyi ilyen hely van egy átlagos városban? Mennyi szomszéd település van a környéken? Mennyi is a potenciális párjelölt? Miért ide írogatsz, ahelyett, hogy tennél valamit a siker érdekében? :) Amúgy meg sok sikert kívánok és kicsit több önállóságot. (47/F)

2017. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Figyeljetek, nem hiszem, hogy kiskorúként egy társkeresőn, vagy szórakozóhelyen kéne kikötnöm. Valamiért nem adta ki a kérdés alá, de egész hosszasan megfogalmaztam. A lényeg, hogy igen, lány vagyok, az ismerkedés, barátkozás sosem ment. Interneten sok ismerősöm van, barát, mindenki, akiket nagyon megszerettem. Egyesekkel már találkoztam élőben. Barátot nem hiszem, hogy szeretnék, mert nem igazán érzem magam hozzá érettnek, sőt mitöbb, felettébb gyerekes vagyok. A barátaimat imádom, mindig jól elvagyunk, de azután megint belém nyilal a magányosság.
2017. jún. 18. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!