Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok, senki sem...

Egyedül vagyok, senki sem szeret és a ''barátaimnak, , is csak a második vagyok. Én vagyok az akitől elkérik a házitól, akit ki lehet csúfólni, akit ki lehet közösíteni, akit el lehet hanyagolni. 😢 Valaki tud rá megoldást?

Figyelt kérdés
Csúnya vagyok és az alakom sem tökéletes... 😓 Az anyám azon fennakad ha négyest kapok, nem telozhatok, nem mehetek ki az utcára a többiekkel. Nincs értelme az életemnek. �
2017. febr. 7. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha anyukád fennakad egy négyesen, akkor feltételezem általában ötös vagy mindenből. Máris van valami jó.
2017. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Mond mutterodnak hogy mutter gáz vagyok és nincsenek barátaim engedjé mán velük lógni. 19/l
2017. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Elég szigorú lehet anyud ha jo jegyeid vannak es telózni sem enged. Nem benned van a hiba akkor. És tudasd anyuddal hogy neked szükséged van barátokra, ha nem is engedne ki az utcára akkor legalabb az interneten had beszélgess Velük. És az ilyen érdek barátokkal ne is akarj lógni.
2017. febr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akinek nem vagy első, azzal ne foglalkozz. Azt mondom, ameddig nem lesz egy igaz barátod, tanulj, és tanulj. Írj naplót, és foglald el magad egyedül, és próbálj ne arra gondolni, hogy mid nincs. Ha jól tanulsz, sokat tehetsz magadért.

Tapasztalatból mondom csak. Nézz bele a Betty, a csúnya lány sorozatba, és ha megtetazik, sokat segíthet. Erről szól. Kitartást kívánok neked, és mindenkinek, aki hasonlóan van. Egy „sorstárs“.

febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!