Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki teljesen el akar...

Ha valaki teljesen el akar vonulni a világ elöl egy magyarországi hegységben hogyan tudja ezt a lehető legtovább kivitelezni? Illetve helyes e ez egyáltalán szerintetek?

Figyelt kérdés
20 e srác vagyok sajna életem során sose találtam meg azt ami értelmet adna neki folyton csak szenvedést és szenvedést látok mindenben 14 éves korom ott a gondolom ezt de most már úgy érzem eljött az idő nincs tovább el akarok menni otthonról amint jön a tavasz van egy sátram egy túra táskám amit tele rakok tartós kajával meg vizel,meg némi pénzt viszek tudom így is max pár hónapot lehet kihúzni egyedül a természetben de abban az időben legalább szabad leszek úgy élek azt csinálom amit akarok teljesitem amit már régóta szeretnék utána meg eldöntöm akarom e folytatni az életem vagy ideje elmenni
2017. febr. 9. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Szerinted majd pont az interneten fogod erre megkapni a választ?

Aki tudja, az biztos nem ide irkál... :)

2017. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
A rendőrség kötekedni fog veled az életvitelszerű tartózkodás miatt... Sajnos ez egy ilyen ország.
2017. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát megkérdezel erdei remetéket, hogy kell ott élni.
2017. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is mehetek? Gyakran gondolkozom hasonló megoldáson :D
2017. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én megértelek de ne csináld bisztos van más megoldás de ez nem az,nem megoldod a problémákat stb.hanem el menekülsz előlük.

(De persze ez csak az én véleményem ha neked így jobb akkor csináld te dolgod!:)

2017. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Elírtam:ne csináld
2017. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem az az ország, ami eltűri az olyan embereket, akik ki akarnak kerülni a társadalomból. Nem adózol, nem vagy tapsoló droid meg ikszelő birka, az ilyennek nincs haszna ebben a társadalomban. Ennél kisebb dolgokért is vegzálják a polgárokat.
2017. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én voltam már spanyol országban a kanáriszigetek közül tenerifén és ott vannak ilyen elvonult emberek és a boltokban a megmaradt gyümölcsöket kirakják nekik (nem romlottat hanem sima finom gyümölcsöt) és azt elvihetik ingyen,és ott élhetnek barlangban vagy iesmi csak ez 5 óra repülő útra van innen😀😔
2017. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szedjél össze 200 ezret,annyiért már kapsz telket egy istenhátamögötti faluban még lehet egy kaliba is lesz rajta.Aztán ott nem vegzálhat senki ha a közepébe beleülsz és leszarsz mindent.
2017. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!