Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnám túl tenni magamat...

Cheapskate kérdése:

Hogy tudnám túl tenni magamat rajta?

Figyelt kérdés
4 napja nem eszek és összesen ha 3 órát aludhattam kb, nagyon magam alatt vagyok, mindenről ő jut az eszembe és a sok közös szép emlék, nem csinálok mást csak sírok és emésztem magam, próbálom elterelni a gondolataim, videókat nézek, tanulok, járkálok de nem megy.. egyszerűen ő volt nekem a minden és, hogy őt elveszítettem olyan mintha a másik felem vesztettem volna el.

2017. febr. 12. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél egy nagy levegőt és lásd be szépen, hogy ez már hiszti. Nem ért véget a világ, csak magadat sajnálod ezerrel és csinálod ki. De minek? Megtörtént, vége. Vegyél erőt magadon és foglald el magad.
2017. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
meghalt? mintha lány lennél... belelovaltad magad.... nem szabad ennyire rákattani senkire
2017. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikor egy éve elvesztesztettem a legjobb lánybarátomat én is azt hittem hogy ebből nincs kiút. Hónapokig magam alatt voltam, depressziós vootam de kimásztam belőle. Én sem tudom hogy hogy, de kimásztam. Vannak még mindig rosszabb napjaim meg nagyon sokat van még mindig az eszemben, de már nem szorul össze a mellkasom ha meglátom vagy rágondolok. Az idő segít, hidd el. Ha gondolod írhatsz üzenetet és beszélgethetünk is, tudom ilyenkor milyen magányosnak és reménytelennek érzi magát az ember.

19/F

2017. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!