Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti nem vagytok minden ok...

Ti nem vagytok minden ok nélkül nagyon agresszívek? Eltávolodok az emberektől.

Figyelt kérdés

Én borzasztóan az elmúlt egy héten. Nem tudok aludni, remegek, hányingerem van, izzadok, tikkel a szemem, szúr a bőröm, ki vagyok sokszor vörösödve. Mikor ideges vagyok többnyire üvöltve énekelek valami metált, vagy szarrá harapom a felkaromat. Inkább az mint a divatvagdosás. A harapás is fáj legalább és nem hagy nyomot, de lenyugtat.


Tehát: A front miatt lehet most, vagy telihold, vagy mi ez?


Emiatt nem is nagyon tudok emberekkel foglalkozni meg beszélgetni...



2017. febr. 13. 16:01
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja, ééés aki normálisan válaszol zöldet kap, ellenkező esetben piros. Utálom ha kiviccelnek.


18 éves lány

2017. febr. 13. 16:02
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Hú, ez elég kemény! Teljes idegösszeomlás, elektroszmog az egyik veszélyes dolog ami az agyban előidéz változásokat. Megváltoztatja a rezgéseseket, menet közben nem is lehetne még telefonálni sem. Ehhez még hozzájárul a mindennapi stressz, úgyhogy ne csodálkozz ezen, de sürgős segítségre van szükséged. Pozitív gondolkodás egyedül a Biblia ígérete által lehetséges. Olvasd ezt a könyvet, Újszövetséget és meglátod nyugodt leszel. Reményt ad a jövőre nézve.
2017. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Értékeltem zölddel, de ezt nem fogadom meg. Vallásos vagyok, de a bibliát nem szeretném olvasni.
2017. febr. 13. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az oka ennek szerinted? Kire vagy mérges?

Nem kiadni kell a dühödet, mert akkor mindig ezt fogod csinálni, ahelyett hogy gyökerestül oldanád meg: Törölnéd a dühöd, megoldod azt a dolgot ami miatt dühös vagy.

Én évekkel ezelőtt több óráig leírhatatlan dühöt, gyűlöletet éreztem, az hogy késsel vágdossam magam közel sem volt elég ahhoz hogy kiadjam magamból a legkisebb részét sem.

Ma már egyáltalán nem jellemző ez, persze zúzni törni akarok de nem őrülök meg tőle.

2017. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem idegösszeroppanás. Rengeteg energia van benned, ès nem tudod mèg fókuszálni. Ennyi az egèsz. Ha figyelsz kicsit jobban, rájösz, hogy amit èrzel az nem harag. De feldühít, hogy nem tudod mi az.
2017. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha örömmel reagálnál, akkor az öröm erősődne gigászi szintre
2017. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!