Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetséges hogy annyira ronda...

Lehetséges hogy annyira ronda és szerencsétlen vagyok, hogy soha senki sem fog kedvelni? 17l

Figyelt kérdés

Nagyon visszahúzódó vagyok, sohasem tudtam barátkozni, de általánosban még volt 1-2 barátom.

Viszont ahogy középiskolába kerültem minden megváltozott.A régi barátaimmal megszakadt a kapcsolatom(főleg az én hibámból),ráadásul elkezdtek piszkálni az új osztálytársaim is.Nem tudom mit tehetnék, elég borzasztóan telnek így a napjaim.

Próbáltam már különböző szakkörökön részt venni és így barátokat szerezni, de úgy látszik mindenkinek antipatikus vagyok, akivel csak találkozok és/ beszélek.Pedig nem vagyok nagyképű, próbálok minél kedvesebb lenni, és őszintén érdeklődöm irántuk, de egyfelől nem nagyon tudok beszélgetéseket kezdeményezni ill. fent tartani, másrészről pedig nem is akarom erőltetni, ha azt érzem, hogy a másiknak nemkívánatos beszédpartner vagyok.

Csúnya is vagyok, gondolom ezért is vagyok sokaknak unszimpatikus, csak ez ellen nem tudok nagyon mit tenni, a sminkkel csak bohócot csinálnék magamból.

Kérem aki tud segítsen, mert elég nehezen bírom már ezt, nagyon egyedül vagyok.

Ezer köszönet.



2017. febr. 14. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

azt, hogy csúnya vagy más is mondta vagy te gondolod?

mi az ami érdekel? amit szívesen csinálsz? :)


23F

2017. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem akarnak ne erőltesd a barátságot. Egyszer úgyis jön egy igaz barát. Nem kell azért megváltoznod hogy elfogadjanak légy önmagad. Ne gondold magadről hogy csúnya vagy hiszen ez lelkileg lehúz inkább arra gondolj hogy szép vagy mert így felszabadultabb leszel. Voltam énia ilyen helyzetben fiúk lányok egyaránt lesz@rtak de késöbb sok barátom lett a legfontosabb hogy bízz önmagadban :)
2017. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
I see your true colors, and thats why i love you, so dont be afraid, let them show your true colors... Are beautiful, like a rainboow!
2017. febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1#

Hát nem mondták a szemembe, de nekem bőven elég, amit a tükörben látok.

Szeretek futni,rajzolni,olvasni, az idegennyelvek irányt nagyon érdeklődöm(eddig megtanultam magamtól Norvégul és Franciául, plusz tudok Németül és persze Angolul)de úgy látszik ez sem egy közös pont az emberekkel akikkel találkoztam.

Úgy érzem igazából az tudna feltölteni, ha olyan emberekkel lehetnék, akiknek számítok, akik meghallgatnak, és vice versa, de ez ugye nem nagyon sikerül.

Köszönöm a válaszodat! :)

2#

Tudom hogy igazad van, és nem is várhatom el másoktól hogy elfogadjanak, ha én ezt nem teszem meg előbb, de ez az a bizonyos ördögi kör.Ha másokon nem látom hogy elfogadnak, én sem tudom kedvelni magamat, legalábbis eddig nem sikerült.Remélem úgy lesz ahogy írtad. :)

Neked is köszönöm a válaszod!

2017. febr. 14. 22:54
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Tudod ha lenyomod az önbizalomhiányt ès tele vagy energiával, olyan lesz a kisugárzásod, hogy kedvelni fognak. Az fogja őket a legkevèsbè èrdekelni, hogy milyen a külsőd.
2017. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

szóval te gondolod azt, hogy csúnya vagy...

hát ez simán eredhet önbizalom hiányból! tapasztalatból mondom :)

na akkor sportolsz ami már önmagában jó hatással van rád :)

rajzolásban kiélheted a kreativitásod :)

idegennyelv ismerete is nagyon hasznos tud lenni :)

még 1 fontos kérdés, szoktál mosolyogni? szoktál nevetni?

milyen általában a hangulatod? :)


23F

2017. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#3

Óóóó, szeretem azt a számot, köszönöm a kedves szavakat. :)

2017. febr. 14. 23:00
 8/13 A kérdező kommentje:

4#

Igen, igazad van, csak odáig sajnos még nem jutottam el, hogy sikerüljön elnyomnom a bizonytalanságot önmagammal szemben.Pedig sportolok is, és nem hanyagolom el magam.

Szerintem ez az egyik legnehezebb dolog, hogy bízz magadban külső megerősítés nélkül.

Köszi a választ! :)


kiadsam333#

Nem szoktam túl sokat mosolyogni, kicsit nehezemre esik, főleg ha társaságban vagyok.Sokszor olyan érzésem van, hogy a mosolyom természetellenes, ami persze gondolom abból fakad, hogy feszengek társaságban, még ha a alapból őszinte is.

Sokszor vagyok lehangolt ebből kifolyólag, de azért annyira nem vészes. :)

2017. febr. 14. 23:11
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

szerintem itt a belsőddel lesz gond...

nem kapsz másoktól megerősítést, visszajelzést és így ilyen gondolatok járnak a fejedben...

az első lépést neked kell megtenned, és megfelelő embereket kell találnod később, hogy szoros barátság alakuljon ki :)


milyen pozitív tulajdonságaid vannak szerinted? :)


23F

2017. febr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

23F, te miért nem a csajoddal törődsz éjfélkor, ahelyett hogy tini húzd meg-ereszd meg játékba mész bele?


- Mi bajod?

- Semmi.

- De látom.

- Semmi, csak csúnya vagyok, mindenki utál.

- Dehogy vagy csúnya, ki mondta?

- Senki, én látom! Meg utálnak is, biztos ezért

blablabla, reggelig bírni fogja. A csajod meg eközben halálra unja magát.

2017. febr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!