Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy fogadjam el azt, hogy...

Hogy fogadjam el azt, hogy vesztes vagyok?

Figyelt kérdés

Vesztes mindenben. A barátságokban, a szerelemben, és az élet minden területében.


Hogy nekem semmi sem jut, hogy egy senki vagyok.


Hogyan fogadjam el, és hogyan éljem ennek tudatában a mindennapjaimat?


2017. febr. 16. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Alapíthatunk klubbot.
2017. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor leszel vesztes, ha ezt elfogadod.
2017. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy mint az emberek nagy része... Nehezen.
2017. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először is hidd el, hogy nem vagy vesztes! Bármi is történt veled, ami miatt ezt gondolod, ha igazán akarod, akkor képes leszel változtatni rajta. Ehhez viszont nagy akaraterő, türelem és kitartás szükséges. Bízz és higyj magadban! Ne add fel, küzdj az álmaidért! Tudom, hogy nehéz hiszen én is ebben élek, de fontos, hogy ne keseredj el és tarts ki!
2017. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne a negatív dolgokra, koncentrálj próbáld meglátni az élet adta lehetőségeket, és mindig a lehető legszebben tekints a világra, úgy értem keresd benne a pozitívumot!
2017. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez így igaz, ahogy a kettő előttem szóló is mondotta! Gondolj arra, hogy rosszabb helyre is születhettél volna, például háborús övezetbe. Nézz körbe magad körül, és értékeld azt amid van. Foglalkozz magaddal mind belsőleg és külsőleg. Járj el sportolni, kirándulj, művelődj. Lásd meg a pozitívumot az élet dolgaiban! Ép testben ép lélek. Ezt próbáld meg elérni.
2017. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ekkora vesztes vagy akkor gondolj arra, hogy legalább abban jó vagy hogy vesztes vagy vagyis nem vagy vesztes mert jó vagy veszítésben így tulajdonképpen jobb vagy mint bárki más😉 najó ez erthetetlen lett de a lényeg hogy viseld büszkén a vereséget én is ezt csinálom és nem ítélt el miatta senki hogy veszztes vagyok hitesd el velük hogy vesztesnek lenni király.
2017. febr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

52 éves vagyok, én már nem várok semmit az élettől.

Eddig nem voltam boldog (talán gyerekként néha)

szerelem, az meg mi?

karrier már annyiszor próbálkoztam, annyi területen semmire se mentem

gazdagság mi a fenéből ápolásin vagyok

és még sokan mások......

2018. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!