Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éltetek már házasságban,...

Éltetek már házasságban, társas magányban?

Figyelt kérdés

Éltetek már úgy, hogy a férjetek soha nem kérdezte meg, hogy vagytok?

Soha nem kérte ki a véleményeteket valamiről, és mindig ő döntött úgy, mintha nem is léteznétek?


Előfordult mással is az, hogy a férjük csak a saját édesanyjával, vagy a barátaival beszélt a mindennapi dolgokról, a feleségét pedig csak egy tárgynak, levegőnek nézte?


Vagy pl. soha nem udvarolt, nem kedveskedett szeretkezés előtt, ha pedig a felesége elutasította, akkor megsértődött és veszekedett?


Előfordult-e az, hogy 6 hónapig nem feküdt le veletek a férjetek, és ez idő alatt úgy viselkedett, mintha minden "rendben lenne"?


Egy nő vagyok, aki sajnos így élt évekig.



2017. febr. 18. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen.A feleségem tőlem a 16 év házasságunk alatt még sosem kérdezte meg,hogy vagyok.Sok mindent nem beszél meg velem.Sokszor káromkodik,lekiabál,biztos így akar érvényesülni.Én nem szólhatok semmiért,mert azonnal megsértődik,minden szavamat 5ször is átgondolom,mit is mondhatok neki.

Kedveskedés?Szinte sosem kedves,de nem csak velem ilyen.A szeretetet nem mutatja ki

11 éve nem szexelünk,sosem csaltam meg.

2017. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy férfi vagyok és velem a volt barátnőm viselkedett pontosan ugyanígy. Az apja már élettársaknak nevezett bennünket, mert annyira rég óta éltünk együtt. Semmit nem volt hajlandó megbeszlélni velem, semmiről nem kérte ki a véleményemet, hanem mindig csak ment a saját feje után; az ágyba kelletlenül feküdt néhanapján, akkor is csak neki volt jó élmény. A végén pedig, amikor sehogyan sem voltam már jól és elvesztettem saját magamat, a padlón fekve a barátaink előtt még jól belém is rúgott (persze ezt képletesen kell érteni), megalázott amikor csak lehetősége kínálkozott erre. Végül én hagytam ott, de visszakönyörögte magát csak azért, hogy fél év múlva megcsalhasson és ezzel még nagyobb fájdalmat okozhasson nekem. Nos nem lettem nőgyülölő, de azóta már eltelt hat év és nem éreztem, hogy különösképpen barátnőre lenne szükségem. Ha kellene is valaki, akkor azt pénzért vásárolnám meg és a kapcsolatunk teljesen biztosan nem lenne egyenrangú. Valószínűleg úgy tekintenék rá mint egy értékes vagyontárgyra, de annál magasabb helyre nálam biztosan nem kerülhetne sohasem.
2017. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyám így él például. nem szeretik már egymást, apám iszik, cirkuszol, alázza. én biztos kilépnék egy ilyesmiből, sőt bele sem lépnék. az igaz, hogy így egy magányos farkas vagyok, de élvezem az életet. a házas barátaim néha panaszkodnak meg irigyelnek, máskor meg azt mondják mégiscsak jó nekik.

nem jöttem még rá, melyik az igaz.

várok egy olyan emberre, akire azt mondom, ebből lehet valami. csak azért, hogy ne legyek egyedül, nem állok össze senkivel.

2017. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nohiszen, kapnék is a zasszonytól, ha kihagynám a kettőnket érintő döntéseimből. :-)) De igaza is lenne. A párkapcsolat nem alá- és fölérendelt viszonyról szól, hanem a kettőnk érdek- és dacszövetségéről.

Ami a kedveskedést illeti, az mindennapos, akár van szex, akár nincs. Sajnos sokan hajlamosak elfelejteni, hogy egy kapcsolatot ápolni kell, mert különben óhatatlanul elsorvad.

2017. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!