Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van valakinek olyan érzése,...

Van valakinek olyan érzése, annak ellenére, hogy mindene megvan, hogy mégis mintha üres lenne valamiért belül?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Tárgyakból és ilyesmikből minden megvan, szociálisan enyhén hiány van, és ez borít mindent.
2017. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Úgy vagyok mint az első.


Munkám szeretem, albérletben elvagyok, van gépem, telefonom, minden ami kell igazából megvan. De szociálisan egy csődtömeg vagyok, senki rám se hederít, családomon kívül mással nem is nagyon tartom a kapcsolatot.

2017. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Gondold át, hogy mit gondolsz annak a mindennek ami megvan. És ha arra jutsz, hogy tényleg mindened megvan a problémát magadban kell keresned. Például, van párkapcsolatod, szeretitek egymást és ilyenkor joggal felmerül az emberben az érzés, hogy valami hiányzik, valami nem teljes, ilyenkor az ember általában abba a hibába esik, hogy a másikban keresi a gondot mikor az magában van. Ez mind önismeret. Tölts időt magaddal, olvass könyveket erről. Ismerd meg magadat teljesen, életed leghasznosabb befektetett idejei ezek. Pál Feri oldalát, hanganyaggyűjteményét például szívből ajánlom. (www.blog.palferi.hu. Remélem tudtam valamennyit segíteni.:)
2017. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen: van munkahelyem (ami olyan, amilyen), van egy albim, sok szabadidőm munka után, de nem tudok magammal mit kezdeni, és valami hiányzik...
2017. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!