Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rohadtul elegem van ebből!...

Rohadtul elegem van ebből! Voltatok ilyen helyzetben? Hogy kerültetek ki belőle? Mit csináltatok hogy végre elmúljon ez?

Figyelt kérdés

Ki***szottul rosszul esik hogy van egy jó barátom, aki mellé most bekerült egy lány is a társaságba mellém meg mégy egy srác közé. Körülbelül fél éve. A lány csak akkor keres engem ha ő éppen nem ér rá, velem sosem akar beszélgetni facebookon, de a haverommal mindig, viszont mikor együtt vagyunk csak ilyen "haveri" szinten foglalkozik vele is, meg velem is. Nincs barátja, mindketten szinglik.

Mi a francért van az hogy akárki lány lép be az életembe mindig csak az én környezetemmel foglalkozik, én meg le vagyok szarva olyan magasról ahogy csak lehet? A külsőmmel van a baj? Azzal esetleg hogy nagydarab vagyok? Hiába próbálok edzéssel lejjebb fogyni, személyi edzővel, diétával, fene tudja már mindent próbáltam... Más már 16 évesen túl van olyanokon amiben nekem 23 évesen még részem sem volt... Most a párkapcsolatokra gondolok.



2017. febr. 19. 15:46
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Tipikusan az a bal***asz alkat vagyok, akinek semmi sem sikerül akármennyire próbálja. Egy ormótlan testalkatú rohadt zsák vagyok. Szégyellek szórakozóhelyekre menni, szorongok mindenhol, éppen ezért sokszor van hogy elmegyek egyedül inni valahova ahol senki sem láthat...
2017. febr. 19. 15:48
 2/32 anonim ***** válasza:
40%
Ha olyan helyekre mész, ahol senki nem lát, nehéz lesz az ismerkedés.
2017. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Ez ritka, hogy olyan helyre megyek. De most belegondolsz, meglátsz engem:


- Két méter

- 130 kg

- Van rajtam izom, de vastagok zsír fedi (attól még látszik hogy edzek)

- Tiszta ragya

- Görbe hát (járok vele orvoshoz, tornáztatom)

- Hülye zsák testalkat

- Meg alaphangon is szar öltözközés mert nincs sok pénzem

KINEK KELLENÉK mikor ott van a sok gazdag apuci kisfia is akiknek tökéletes életük van és fürdenek a párkapcsolatokban meg húszezresekben? Akik boldogok? Minek kellenék én bárkinek is? Ki az a háborodott akinek egy ilyen ember kell...

2017. febr. 19. 15:58
 4/32 A kérdező kommentje:

Sokszor volt olyan hogy kinevettek. MIkor kicsit felszabadultabb voltam beszélgettem valakivel az asztalnál, nevetgéltem, stb és annyit látok hogy (számomra nagyon szimpatikusnak tűnő) lányok ülnek ugye mellettem a pultnál, és mikor odafigyeltem azt látom hogy elkapják a tekintetüket és könnyesre röhögik magukat. Ilyen esetekben van az hogy kirontok a szórakozóhelyről, elszívok vagy hat-hét cigit, megiszom egy üveg hubertust vagy egy csomó sört, akármit, tök mind1, és vagy visszamegyek ha lenyugodtam vagy eltűnök onnan és sétálgatok reggelig...


Ez a kinevetnek téma megtörtént már sokszor, nem csak egyszer, és már rohadtul fáj...

2017. febr. 19. 16:00
 5/32 A kérdező kommentje:
Minden ok nélkül persze. A kirontok alatt ne arra gondoljatok hogy elszaladok sírva, a sírást meghagyom odakintre. Annyi hogy elköszönök azoktól akikkel épp vagoyk valami ürüggyel, és szépen elballagok. Veszek egy éjjelnappaliban valami töményet, és annak a társaságában tovább "bulizok" egyedül.
2017. febr. 19. 16:03
 6/32 anonim ***** válasza:
61%
Azért nincs olyan sok gazdag apuci kisfia tökéletes élettel meg húszezresekkel - orbanisztánban vagyunk, ezt ne feledd.
2017. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Eddig oké, de mégis csak azt látom hogy ha valami lányt (lehet rbanc vagy az a tipikusan aranyos, kedvesnek látszó lány) elmegy valakivel a szórakozóhelyről akkor rolexes kcsög az illető és egy fekete audiba vagy bmw-be szállnak be? MIÉRT?! Igazságtalan és gusztustalan az élet. Hányinger az egész.
2017. febr. 19. 16:11
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, ritkán. Az előbb meg azt írtad:

"sokszor van hogy elmegyek egyedül inni valahova ahol senki sem láthat."

.

Akárhogy is, amíg magaddal nem jössz rendbe, valószínűleg nem lesz párkapcsolatod.

2017. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Elfogadnám magamat ha nem kapnék örökösen egy hatalmas pofont valakitől. Mindig, mikor ráveszem magam hogy "OKÉ, most elmegyek szórakozni és JÓL FOGOM MAGAM ÉREZNI" valaki mindig elcseszi... Hiába. Edzek kemények, diétázom, a dohányzást próbálom mellőzni, kevesebbet is iszom, mindenhova gyalog járok vagy biciklivel, de SEMMIT NEM ÉR! Mindig visszalöknek a sárba, és nagyon rosszul esik.
2017. febr. 19. 16:16
 10/32 anonim ***** válasza:
93%

Megértem, hogy rossz. Nagyon sok fiatal csak magával törődik, a lényeg, hogy nekik legyen jó, a többieket meg le lehet szarni, ignorálni, csúfolni, nevetség tárgyává tenni, mert nekik ez esik jól. Nem mindenkinek számítanak a külsőségek, én például átlagos kinézetű vagyok, vékony, szép testalkatom van (ezt mások mondják, nem én) a párom mégis a maga 175 centi magasságával 120 kiló. De engem nem érdekel. Nem, nem gazdag, nincs autója, amikor összejöttünk, még otthon lakott az anyukájával és a testvérével.

De ha neked csak a dupla D-s mellű, naponta 5 órát kondiban ülő, túlsminkelt plázapunci kell, akkor ne siránkozz, hogy nincs senkid se. Most lehet újat mondok, de ilyeneknek nem fogsz soha sem kelleni. Nekik a menőzéshez kell egy jó pénzes pasi, meg a napi 100 fb kép is jól kigyúrt pacsirták mellett.

Első lépés, hogy elfogadod magadat, utána mások is elfogadnak téged.

2017. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!