Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha nem szeretek...

Mit csináljak ha nem szeretek egyedül a szobámban lenni?

Figyelt kérdés
Egyszerken utálok. Az a csöndes hangulat, az embernek mindenféle baromság eszébe jut, bedepressziózok, egyszerűen utálok a szobámban lenni. Unalmas, unatkozok, borzasztó. Nem azt mondom hogy akkora nagy társasági ember lennék, de valahogy még inkább hallgatom anyám ordítozását a másik szobában, mint hogy egyedül legyek. Nem azért, mert félek, hanem csak olyan lehangoló, deprimáló az a hangulat ami a szobámban van. Mit csináljak? Átrendezzem? Még egy kis állatot is vettem oda, de akkor is olyan borzasztóan üresnek, komornak tűnik minden... Mit tegyek? Szoktam rádiót kapcsolni, de az sem sokat segít.

2017. febr. 19. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Értelmes dologgal kell elütni az időt.
2017. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szomorú, ha nem tudsz a saját gondolataiddal együtt lenni...
2017. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
társfüggő emberek élete általában jól szokott alakulni ,társat meg különösen jól választanak és mindenáron ragaszkodnak is hozzá
2017. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Cica kell. Nagy mókamesterek, és elszórakoztatják az embereket, meg ha olyan bújós akkor lehet le sem száll az emberről, ül az ölében reggeltől estig.
2017. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Ez eléggé mutatja azt hogy vannak bajok a lelki világoddal.. Magadat rendezd át. Én imádok egyedül lenni, és ellenni a saját gondolataimmal, mert rendben vagyok.
2017. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most mégis melyik nyomorék fa...sznak volt baja a macskás válaszommal? :DDDD Mondja már el mi a sértő benne vagy mi nem tetszett?
2017. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Ne törődj vele, sokaknak ennyi az élete.
2017. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem tetszett a macskás válaszod, nagyon bírom őket, jófejek, ezért ment a zöld kéz! :D


Kérdező! Milyen színű a szobád, és mekkora? Ahogy előttem írták, lehet, hogy tényleg a lelkivilágoddal van a baj. Persze azért a környezetünk is befolyásolja a hangulatunkat. A szobádnak annak a helynek kéne lennie, ahová szívesen mész pihenni, ahol szeretsz egy kicsit egyedül lenni, kikapcsolódni.

2017. febr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok és hobbim sincs se barátaim
2017. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!