Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehet ismerkedni, ha...

Hol lehet ismerkedni, ha nincs kivel eljárnod sehova? Próbáltam neten ismerkedni, de elég lehangoló a helyzet. Ismerkedős oldalakon számtalan emberre ráírtam, de el se olvassák. Facebook csoportokban is próbálkoztam, de ott is hasonló a helyzet.

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
na ez engem is érdekelne
2017. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem a neten. Nálam legalábbis veszett ügy, ha valaki ott próbálkozik akár csak barátsággal is (egy ilyen barátom van, akivel évek óta jóban vagyunk, pedig még sosem találkoztunk, de az egy véletlen jelöléssel és veszekedéssel kezdődött). Ez függ attól, hogy tanulsz-e vagy már dolgozol. Például ha tanulsz, akkor azért akár egyetemen, akár gimiben, sok olyan rendezvény, buli van amibe bekapcsolódhatsz. Használj ki minden olyan lehetőséget, ami arra ad lehetőséget, hogy új emberekkel találkozz (sport, önkéntes munka- én pl néha kutyát sétáltatok egy menhelyen, ahol mindig új emberekkel találkozom-, rendezvényszervezés, iskolai projekt, szervezett túrák). Persze nehéz elindulni ezekre a helyekre is egyedül, de jó kis barátságok szövődhetnek. Ha már dolgozol, akkor is ott van a sport vagy önkéntes munka lehetősége, vagy a munkahelyi ismerősöket is számba veheted mégegyszer. Lehet, hogy tudod, hogy xy nem lesz a legjobb barátod, de megeshet, hogyha mégis csatlakozol hozzá egyszer-egyszer, megismered az ő barátait, meg az ő barátainak a barátait, és akkor már mindjárt van kik közül megtalálni azt a társaságot, vagy barátot, akivel tényleg szívesen eljársz ide-oda.
2017. febr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

meetup.com

couchsurfing.com

Vagy szervezz egy sajat csoportot facebookon. Szervezz kirandulasokat, kiruccanasokat, csoportos mozilatogatast olyanoknak akik szinten egyedul vannak, ujak a varosban stb.

2017. febr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországom nem divat a neten ismerkedés,barátok keresése. Egyszer én is pofára estem,amikor facebookos csoprtba kérdeztem meg,hogy van e vkinek kedve fürdőbe menni,mert épp szabin voltam otthon, a barátaim szabin máshol,így egyedül voltam és unatkoztam. Hát apukám azt az osztást amit kaptam.....


Én németben élek,itt ez bevett szokás,hogy az ember netről ismerkedik, túrát szerveznek, reggelizni mennek együtt, bowlingozni, mindenfélét csinálnak. Itt ez normális,mert rengeteg a más városból/országból jött ember akinek senkije sincs itt és ezt a módját választják az ismerkedésnek. Nekem is sok ismerősöm,szabadidőpartnerem van netről. Nem értem,hogy ez otthon miért nem divat, pedig tökre jó lenne.


Szerintem nagyon sok lehetőség nincs otthon arra,hogy az ember új barátokat találjon....sajnos ez nekem is problémám. 5 évi külföldi munka alatt elkoptak mellőlem az emberek, ez van sajnos. Én most azzal próbálkozom,hogy akikkel esetleg nem is vagyok túl szoros kapcsolatban, igyekszem hazamenetel előtt rájuk írni,hogy ezt azt csináljunk. Más tippem nekem sincs

2017. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!