Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most szakítottunk a párommal,...

Most szakítottunk a párommal, majdnem egy év után . Barátaim nincsenek, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Úgy érzem teljesen egyedül mararadtam a világban,nagyon nehezen barátkozom és bízok meg másokban ,nagyon nehéz így bármilyen kapcsolatot is ki alakítani ,a párom jelentette nekem a világot,és most ,hogy már ő sincs ,nagyon magányosan érzem magam. Nem túl sok értelmét látom az életnek igy . 21/N
2017. febr. 21. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztos akad itt jelentkező aki járna veled
2017. febr. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj, aztán már járunk is
2017. febr. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TR75 ***** válasza:
100%

"a párom jelentette nekem a világot"

Szerintem ez a gond.

2017. febr. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, ha gondolod szívesen beszélgetek veled.

29/N

2017. febr. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első és második valass
2017. febr. 21. 07:44
 6/8 A kérdező kommentje:
**Első és második válaszoló,nem azért írtam ki a kèrdést,hogy pasit szerezzek, főleg nem nem így.
2017. febr. 21. 07:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Idővel jobb lesz,mègha most nehèz is:)

De ettől mèg az èlet nm áll meg.

Szívesen beszèlgetek ènis.

23/L

2017. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: Nem akarok indiszkrét lenni, de ha lányként ilyen "csalogató" kérdést kiírsz, akkor mégis milyen válaszokat vársz a srácoktól? Nagyon egyszerű. El kell kezdened megismerni egy másik pasit, aki ismét a "világ fogja számodra jelenteni". Nem atyai lelki pátyolgatásra van szükséged, hanem lapozni egyet és ismerkedni. Az előző pároddal is valahogy megismerkedtél, nem? Kövesd ugyanazt az utat és nem leszel magányos, de felesleges itt sajnáltatnod magadat főleg, hogy nőktől sablonos lelki pátyolgatást, pasiktól meg privát áradatot fogsz kapni.
2017. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!