Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ihatok frontinra? Szeretném...

Ihatok frontinra? Szeretném kiélni magamat végre. Azért tettem fel ide a kérdést mert leírom mellette miért is akarom ezt.

Figyelt kérdés

Nagyon felzaklatott engem egy álom amiből sírva ébredtem fel, és rohadtul kivagyok lelkileg. Egyszerűen nem akarok semmit, csak eltolni magamtól az embereket és felejteni. Ezt szoktam csinálni ha hetekig csak altatom magam, kb csak addig vagyok ébren míg iskolában vagyok, a többit átalszom. A lényeg hogy ma reggel olyan álomból ébredtem ami nagyon rosszul érintett. Ma már sokadjára sírok, legalább hatodik alkalommal, és most is. NEM ARRA KELL segítség hogy hogy oldjam meg, mert nem érdekel hogy lábalhatok ki ebből, az álmaimban boldog vagyok. Ezzel kapcsolatban nem is kell nekem írni.

Viszont szeretnék NAGYON berúgni holnap éjjel és csak ülni egyedül valahol. Jólesne.


Engem az érdekel amit ez alatt leírtam.



Röviden:


tegnap este - 1 db 0.5mg frontin


Ma reggel meg most - 2db - 2db 0.5mg frontin


Ennyit vettem be összesen.


Holnap este szeretnék elmenni inni, de most jutott eszembe hogy ezt bevettem. Ha most, csütörtök délután vettem be kettőt akkor péntek este 18-19 óra körül ihatok rá?



2017. febr. 23. 15:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

17 éves lány vagyok egyébként.

Az álomról, arról hogy mi bajom tényleg nem akarok beszélni, és kérlek titeket csak arra adjatok segítséget amit kérdeztem.


Aki rendes velem zölddel köszönöm meg neki.

2017. febr. 23. 15:20
 2/13 A kérdező kommentje:
Természetesen akkor holnap estig nem vennék be semmilyen más gyógyszert sem. - Csak a félreértések miatt.
2017. febr. 23. 15:20
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Surgosen keress fel egy pszichiatert.
2017. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Mi bajuk van a tizenéveseknek?!

Az írásból le lehet venni, hogyy tizenéves vagy.

Elárulom, ha nem tudod alakítani/megoldani a dolgaidat úgy, hogy még ki se léptél az igazi életbe, te össze fogsz omlani huszonévesen.


Szval pofozd meg magad s kapard fel maradványaidat a padlóról és tessék megoldani. Esetleg az ügyben informálódni.


Nekem cseppet se volt könnyű. Szüleim miatt sokat szenvedtem, főleg mikor mostohák képbe kerültek. Meg a vacak költözések...vagy 10-15hely. Középsuli, nah tudnék mesélni.

Ahogy az se volt áldás, hogy azért szívta pár tanár a véremet, mert az ottani suliba protkóval kerültem be utólag. Csendes művész vagyok, de csak amíg fel nem basznak.

Később: Én tettem nyomorrá azok életét, akik engem keserítettek volna meg, de visszanyalt a fagyi.


Nah szivem, keress megoldást. Észre se fogod venni, hogy elmegy az idő s felnőtt leszel. De nem mindegy milyen lelki állapotba lépsz bele.


24-n

2017. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kb.2 hét a teljes kiürülés. Minimum azért 3-4 napot várnék azzal az alkohollal.
2017. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Volt már olyan hogy egy nap alatt nyolcat vettem be, utána másnap este úgy hogy aznap nemv ettem be nagyon berúgtam, akkor fájt a gyomrom, gyenge voltam, hánytam egyszer, de ennyi. Ha közvetlenül a gyomorban érintkeznek az az igazán veszélyes nem?
2017. febr. 23. 19:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod ezeket a dolgokat akkor inkább ne csinálj semmi hülyeséget. Jobban jársz vele hidd el.
2017. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#3


Arra nem gondoltál, hogy a frontin is elég jó eséllyel pszichiátertől van?

A javuk inkompetens barom, akit nem érdekel az emberek sorsa, csupán az hogy pénzük legyen. Hamis tanulmányokat mutatnak a képedbe, mely reklámot csinálnak az alprazolamnak, hogy milyen jó gyógyszere a depressziónak.


Helyette függést, és a kérdezőhöz hasonló fiatalok kerülnek ki a társadalomból, és ez nem az ő hibájuk, hanem pont azoké, akik ezeket a gyógyszereket felírták nekik.


De ha olyan könnyű okítani, próbáljátok ki a frontint. Aztán próbáljatok abbahagyni.

Én nem csodálom, hogy idáig jutott a kérdező, holott (szerintem) elég lett volna 1-2 ember, akire mindig támaszkodhatott volna a nehezebb időkben.


Ha a tanácsomat megfogadod, ne tarts magadban, ami fáj. Írtam privit, szívesen meghallgatlak, és remélem tudok segíteni. ^^

2017. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Ha átalszod az életedet, mikor akarod vállalni a tetteidért a felelősséget? Már most is egy nyavalyás piáláshoz is a mi jóváhagyásunkra van szükséged.
2017. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#3 csatlakozom ... sürgősen egy pszichiáter !!!

Kar hogy fiatalon ( mert biztos az vagy) így gondolod, az állom nem indok és megoldás a tetteidre, tetteinkre.

Mindenkinek mondom!!

Én is tuleltem sok minden, kibírtam ital nélkül :)

Semilyen gyógyszere nem lehet inni, nem tudod hogy hogy reagal a ketto együtt.

2017. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!