Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez másoknál is így van?

Ez másoknál is így van?

Figyelt kérdés

Októberben szakítottunk barátnőmmel.

Nagyon megviselt. Januártól kezdtem jobban lenni, elkezdtem edzeni és jobb lett a közérzetem is.

Van mikor azt érzem hogy boldog vagyok egyedül de most meg nagyon rossz.

Másnál is van így?

Nem vagyok az a társasági ember, haverjaimtól is ellöktem magam az exem miatt és 1el tartom csak a kapcsolatot.

Próbálkozok társkeresőkön beszélgetni de vagy nem írnak vissza vagy fizetni kell.

Mivel változó beosztásban dolgozok szórakozni elmenni nem igazán tudok.

Most ez nagyon rossz így hogy 21 évesen ilyen magányos vagyok. Tudom nem itt kéne rinyálnom, csak másnál is váltott ki ilyet egy szakitás?

Csak normális válaszokat kérek.


2017. febr. 26. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy ez a szakítástól van lehet csak tényleg az hogy kevés barátod van bár kinek mennyi idő mire feldolgoz egy szakítást. Nekem anno ugyanezek a jelek voltak szakitottunk happy voltam hogy jó akkor szabadság. Aztán depresszió elég keményen ami kihúzott a szarból azaz hogy próbáltam azzal foglalkozni ami érdekel. Sokat olvastam én mondjuk művészlélek vagyok szóval festek. De ha te szereted a sportot mert kondizol akkor próbálj ki más hobbyt is ammivel elfoglalod magad :) és tudsz ismerkedni

20L

2017. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugye voltak haverok de akkor mikor hivtak ide oda akkor nem mentem miatta, de most meg kicsit pofátlanság lenne ha keresném öket mivel akkor meg engem nem érdekeltek
2017. febr. 26. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!