Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Beteljesületlen szerelmen...

Beteljesületlen szerelmen hogy lehet túltenni magam?

Figyelt kérdés
Mindketten mindennél jobban szeretjük egymást, de rajtunk kívül álló dolgokat miatt mégsem lehetünk együtt. Elsők voltunk egymásnak olyan szempontból, hogy ilyen szerelmet sose éreztünk. Belehalok a hiányába, sírok egész nap, nem tudom mit kezdjek az életemmel. Úgy érzem senkit sem fogok tudni szeretni ennyire, mint őt, és mindenkiben őt fogom keresni, mert a hibái ellenére tökéletesnek találtam. Szüntelen ő jár a fejemben, nem tudom lekötni magam. Mindennek a csúcsa az, hogy az lesz az utolsó döfés, ha már mással lesz, vagy elfelejt. Legszívesebben az alkoholba vagy halálba menekülnék.

2017. febr. 27. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A legjobb ha elfelejted. Oka van annak hogy ti nem vagytok együtt ki tudja lehet hogy megtalàlod életed szerelmét 1 hónap múlva. Ne gondolkozz azon hogy mi lenne ha mert csak fájdítod a szíved. Próbáld meg nem keresni a társaságát egy darabig mert ezzel is csak felesleges fájdalmat okozol magadnak.
2017. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy téged legalább szeret az, akit te is.
2017. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
92%
Az élet ajándék. Soha ne forduljon meg a fejedben eldobni magadtól, vagy tönkretenni alkohollal. Én túl voltam egy olyan perióduson mikor én is az italban láttam a megoldást, legszívesebben kitörölném azt az időszakot az életemből. Átéltem sok csalódást, tört is össze a szívem. De ne feledd el, hogy az élet soha nem áll meg. Most még lüktetve vérzik és fáj a seb, de nem klisé, hogy az idő könnyebbé tesz mindent. A piálás helyett találj magadnak valami elfoglaltságot, egy sportot, egy hobbit ami leköt. Beszélj a családoddal vagy a barátaiddal a problémáidról, hidd el mindig lesznek olyanok akik meghallgatnak és tanácsot tudnak adni. A szerelmededet, pedig ha tényleg lehetetlen visszaszerezned, próbáld meg kitörölni a fejedből. Idővel tanuld meg őt úgy kezelni, mint egy kellemes emléket, egy gyönyörű tapasztalatot, amitől gazdagabb lettél és tanultál belőle. Az élet soha nem áll meg. Ha azt gondolod nem fogsz tudni többet szeretni tévedsz, az élet mindig tartogat új meglepetéseket. Állj fel és menj tovább, légy nyitott a világ szépségeire. A szerelem múlandó, az idő amit a sajnálatba meneküléssel töltesz, már soha nem tér vissza. Sok kitartást és erőt kívánok neked.
2017. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a szerelmetek akadálya? 18 évesen egy nekem nagyon kellő csajért a világ másik felére is elköltöztem volna. 16 évesen sem lett volna akadály 100-200 km távolság.
2017. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

"de rajtunk kívül álló dolgokat miatt mégsem lehetünk együtt. "

Jááj, hát meg kell a szívnek szakadni, Júlia! A rajtatok kívül álló okokat miért nem szüntetitek meg?! Egyszerűbb panaszkodni és szenvedni, mint megerőltetni magatokat azért a hű de hatalmas szerelemért?

2017. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát akkor mi egy cipőben járunk, mert én pont ezen megyek keresztül amin te.

Én már nagyjából túl vagyok a srácon akibe beleszerettem, mert nem írok rá, nem is nézegetem az idővonalát mint régebben. Úgy tekintek rá mint egy kellemes emlékre.

Sose tudhatod hogy mit hoz a sors, mert lehet hogy a végén összejössz vele, vagy szerelmet vall neked.


Sok sikert neked/nektek :)

2017. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hálistennek már én is túl vagyok rajta. Köszi a válaszod! :)
2017. júl. 1. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!