Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak nekem ilyen sz*r az...

Csak nekem ilyen sz*r az életem? 😔

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves lány vagyok.

Annyira sz*r az életem. Legalábbis ez a szakasza. Mikor 9 éves lettem csődbe ment a cégjük a szüleimnek és sajnos több tartozásunk is van.

Már 3 suliba jártam (költözés stb) és az új osztály nem fogadott be... nincs a,b,c osztály tehát átmenni se tudok :/

Igazából csúfolódások oka: visszahúzódó vagyok

nagyon rossz vagyok röpiből (hallom, hogy a hátam mögött mondják, hogy húú de fél a labdától haha... :( )

Kis lakásban élünk.

Ó! És ki ne felejtsem a 2 utáló oldalamat! Vezetek 18 követős instagrammot és, hát van pár ember akivel nem vagyok valami jóban khmmmm... amúgy az oldalon rossz képeket tesznek ki rólam (vannak videóim ès megállítják rossz mp-ben).

Egyszóval borzalmasan sok stressz ér, és egyre jobban kételkedem magamban.

Kérlek segítsetek😭

Szüleimmel beszéltem, megértőek, de 8.-ig maradnom kell 90% a suliba... amit nem tudom hogyan fogok túl élni.

képzeljètek magatokat a helyzetembe. Köszönöm!



2017. febr. 28. 02:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

próbáld magad lefoglalni olyan dolgokkal amiket szeretsz csinálni...

milyen hobbijaid vannak?


24F

2017. febr. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Rólam még egy videó sem volt a neten...ez a te hibád ,hogy rólad van...
2017. febr. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az utálóiddal egyáltalán ne foglalkozz, hisz csak addig leszel 'érdekes' számukra, amíg látják, hogy fel tudnak idegesíteni. Ha nem törődsz velük, el fognak tűnni. Ha gondolod írj rám nyugodtan, és beszélhetünk hosszabban a többi problémádról is.
2017. febr. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

hasonlo nekem is a bajom csak rólam nincs videó a neten még bár lehetett volna mert készült egy ........ na de mind1 17 vok idén 18..az én szüleimnek is tönkre felé megy a cég kicsi házban* élünk az elözőhöz képest nincsenek barátaim sose keresnek rossz igy

sajnos semmit sem tudok tanácsolni mert én még a saját gondjaimat sem tudom meg oldani

2017. febr. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

Talán nem kellene videókat feltenni, meg instagrammon tölteni az idődet, és akkor nem lenne ilyen bajod.

A többiben meg nem látok semmit. Mások is költöznek, váltanak iskolát. Nem mindenki gazdag.

Csak nyafogsz.

2017. febr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Irígylem a gondjaid. :"DDD
2017. febr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%

XD

De aranyos vagy. ))

2017. febr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
77%
Csak neked te kis speciális hópihe.
2017. febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Ne rakjál ki magadról videókat, képeket, akkor nem tudnak vele visszaélni.

Másnak még rosszabb. Egészséges vagy, van kedves családod. Ez nagy dolog, örülj neki.

A sulinak meg majd vége lesz.

2017. febr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Edesek vagytok. Titeket is bantottak a suliban? Naponta fejedhez vagtak targyakat az osztalytarsaid? Ugye, hogy nem. Tudom, hogy van ezeknel rosszabb is, de ez egy 13 evesnek eleg sok. A tobbi ertelmes emberkenek pedig koszonom szepen a valaszt! :)
2017. febr. 28. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!