Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdemes lenne hajléktalanak...

Érdemes lenne hajléktalanak lennem?

Figyelt kérdés

Egy szerencsétlen, semmirekellő és iskolázatlan ember vagyok, akit senki se szeret.


Így nincs sok motivációm mindennap bejárni a munkahelyemre, amit utálok. Változtatni meg nem tudok, mert buta vagyok, és hülye is, és rendkívül félénk.


Ha hajléktalan lennék, akkor látnák az emberek, hogy nyomorék vagyok, és jól érezném magam, hogy sajnálnak és megszánnak, hisz ez vagyok én, egy szerencsétlen nyomorult.


22/F


2017. márc. 2. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Veled tartok. :)
2017. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Álmodozz csak. Megsajnálnának, persze, hol élsz te ? Akkorát rúgnának beléd mint egy foci labdába.
2017. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 piriiiii ***** válasza:
58%
Hajléktalannak lenni mindig érdemes!
2017. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Húha, ez nehéz téma, mivel sajnos neked van egy határozott elképzelésed és véleményed, ami mellől nem akarsz tágítani.


Egy csomó olyan dolgot írtál le, amin simán lehet változtatni, csak épp valamiért nem teszed. Én a helyedben belegondolnék abba, hogy amit én könnyű útnak hiszek (jelen esetben sajnáltatni magam és hajléktalannak lenni) az valóban könnyű út-e. Mert egyáltalán nem biztos, sőt, lehet, hogy sokkal nehezebb, mint amit te nehéz útnak vélsz.


Itt vagy 22 évesen, erőd teljében vagy, az agyad most fog a legjobban. Ha iskolázatlan vagy, ingyen mehetsz OKJ-s képzésre, mellette dolgozhatsz gyakornokként - és még diákigazolványod is lesz.

2017. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajléktalannak lenni sosem érdemes!
2017. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Legalábbis nekünk jobb lenne, mert nem tudnál itt hisztizni.
2017. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig itt csak annyi probléma van, hogy idióta vagy.
2017. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Sajnálni a kutya nem sajnálna, hamar megunnád hogy csak jönnek-mennek körülötted az emberek, neked meg elmegy az életed a nagy büdös semmire.


Én mondjuk alapból nem bírnám, hogy csak ülök és nézek ki a fejemből egy aluljáróban reggeltől estig. Akkor már inkább nekiindulnék a világnak és lesz ami lesz.


NA meg könnyen beszélünk mi, a fotelből...az utcán nincs kényelem, nincs meleg víz, fürdés, mikró, hűtő, wc...

2017. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége lenézi a hajléktalanokat.
2017. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!