Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy öljem ki magamból az...

Hogy öljem ki magamból az érzelmeket, a lelkifurdalást? Hogy legyek olyan gonosz, mint azok az emberek?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm ezt. Egy szörnyű ember vagyok, elkövettem egy hibát és hihetetlen kínoz a lelkifurdalás. Tudom hogy egy idióta lúzer vagyok. Végre megtalálom azt az embert akibe első pillanattól bele szerettem (sose éreztem ilyent senki iránt sem). Mindegy. A lényeg hogy én SENKIT sem érdemlek meg.

És elegem van ebből. Nem akarok érzeni, csak a gyűlöletet akarom. Gyűlölni akarok mindent, de képtelen vagyok rá. Akik bántottak éveken át, azokat sem tudom úgy igazán gyűlölni és ahányszor csak erre gondolok, megakarom ölni magam. Mindenért magamat hibáztatom. Megakarom ölni azt aki itt van bennem , aki még JÓ. Teljesen gonosz és rossz akarok lenni aki mindenkin átgázol, úgy mint ahogy velem is tették. De még is képtelen vagyok erre, mert az a rohadt lelkifurdalás kínoz... és olyan mintha meglennék láncolva... Ha valaki bánt vagy beszól, teljesen leblokkolok és könnyezik a szemem, dadogok, vagy meg sem szólalok, zokogni kezdek, bőgök mint egy ostoba kisgyerek... Múltkor a suliban is szívattak a tinip.csa oszt társaim, és akkor is csak elbőgtem magam, ők meg kiröhögtek. Gyűlölöm ezt.


Mit tegyek?


18/L



2017. márc. 12. 12:38
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket ,komoly válaszokat írjatok.. Nem bírom ezt. Nem akarok soha sírni, elegem van.
2017. márc. 12. 12:44
 2/31 anonim ***** válasza:
50%
Ha beszólnak szólj vissza,ha bántanak üss vissza...De soha ne ijedj meg ;)
2017. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Próbáld le győzni a lelki ismereted gondolj arra ,hogy megérdemlik
2017. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy meg tenném ezt. Tényleg minden vágyam az olyankor hogy valahogy, visszaszóljak nekik, de képtelen vagyok, teljesen leblokkolok. 2szer voltrá példa is hogy elájultam miattuk suliban...
2017. márc. 12. 12:46
 5/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Valahogy megpróbálok tenni ezellen.


Jöhetnek még válaszok.

2017. márc. 12. 12:48
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, ha veszel egy maszkot, egy köpenyt, a cicanadrágodon kívülre veszed fel az alsóneműt, és elkezded magad Dark XY-nak hívni.


Ami még fontos, hogy ki kell fejlesztened egy gonosz kacagást, enélkül nem fog menni.



(amiről beszélsz, az több pszichológiai betegségre is jellemző. Akik tényleg így viselkednek a mindennapokban, ők komoly pszichés problémákkal küzdenek, a többiek számára pedig ez nem elérhető, mert a legbelső alap énjük más)

2017. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

ui: és várd meg amíg kinősz a pubertásból elmúlik a világfájdalmad, és kikerülsz abból a mérgező közegből (gondolom középiskola), ahol most vagy, mielőtt elkezded kifejleszteni magadban a főgonosz ént.


Nekem is pocsék időszak volt ez, de felnőttem, 2-3 év múlva emlékezni sem fogsz az egészre.

2017. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
47%
Vagy esetleg szólj egy olyan tanárnak akiben megbízol,vagy szülőknek,barátoknak.
2017. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

az a helyzet, hogy annyira most nem a suli a ludas.


Találkoztam egy sráccal és tényleg, ő az én lelki társam, beleszerettem...


Sajnos amilyen idióta vagyok, el is b.s.z.t.m az egészet. Leírhatatlanul kínoz a lelkifurdalás.

És nagyon gyűlölöm magam ezért. Nagyon elcs.sz.tem, és tudom, hogy soha az életben nem találok már ilyen embert mint Ő... Ő tökéletes. Túl tökéletes hozzám. Én csak egy szánalmas ember vagyok, aki senkit sem érdemel meg.


De ez van, nem érdemlek meg én aztán senkit sem, mert csak fájdalmat tudok okozni mindenkinek akit szeretek... Legszívesebben már most a Tiszába ugranék...


Sose voltak emberei kapcsolataim, amióta élek egyedül vagyok, senkire sem számíthatok. A szüleim is utálnak, a suliban is. Ez nem egy egyszerű kamasz probléma, ez azóta van amióta megszülettem és embere közé kerültem...

2017. márc. 12. 13:11
 10/31 A kérdező kommentje:
ezért akarom kiirtani az érzéseimet.
2017. márc. 12. 13:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!