Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depressziós lennék? Mit...

Depressziós lennék? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem, hogyha nem történik velem valami, mondjuk nen mehetek el a boltba, utána a könyvtárba, hanem csak otthon kell lennem, hogy meg akarok halni. Mindig ezt érzem, egyszerűen nem bírok ülni a lakásban. Minden nap az agyam kb 70%-át az öngyilkosság gondolatai lepik el.

A szüleim meg csak rátesznek. Nem érdekli őket, hogy én inkább sétálnék, elmennék valahova, ők ordítoznak a tanulásról, de egyszerűen annyira kedvtelen vagyok, hogy nem bírok neki álni, olyan szomorú vagyok. Minden nap vagyok legalább 3-4-szer NAGYON mélyen, ezek lehetnek 1-2 másodpercek, de akár több percig is eltarthatnak. Nem látom az élet értelmét úgy, ha arra vagyok kényszerítve hogy otthon üljek az agresszív szüleim mellett. Nem az, hogy olyan fesztiválozós bulis típus lennék, egyszerűen csak egy szupermarketbe vagy valami hasonló helyre jól esik elmenni. Különben elkap a szomorúság, és meg akarok halni. Mit csináljak?



2017. márc. 14. 21:42
 1/4 hugyosgalacsin ***** válasza:
Próbáltál már beszélni a szüleiddel a problémádról? Az lehet megoldás lenne rá, hát ha megértenék.
2017. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Carpe diem.... nekem ez segített.


Régen én is aggódtam minden miatt, a jövőm miatt, mára egyik napról a másikra élek, viszont megragadok minden lehetőséget a boldogságra. Nekem ennyi elég, legyen rövid vagy hosszú, addig is igyekszem boldog lenni, a többi meg ne számít.

2017. márc. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Találj valami aktív sportot, depresszió ellen mindig segít a rendszeres testmozgás, saját tapasztalatból mondom.
2017. márc. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a sztori.. Én is egész gyerekkoromba ezt hallgattam h tanulj tanulj.. Azt mire mentem vele.. Cserébe meg el..ták a fiatalságom. Sztem keress vmi hobbit, elfogalaltágot, bármit ami kizökkent ebből a lelkivilágból, mer ez csak tönkre fog tenni hosszú távon.
2017. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!