Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki fogadna be egy hajlektalan...

Ki fogadna be egy hajlektalan magyar sracot aki külföldön el az utcanes segitseg nelkül nem tudd ujj eletett kezdeni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 16:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
A Kelet-lengyelországi tábor.
2017. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Csak nálad legyen jobb a helyesírása...

Mindketten külföldön vagyunk?

Attól függ. Tenne valamit a háztartásba?

2017. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyira utálom az ilyeneket. Gondolom a külföld vagy anglia vagy németország. Mind2 országba pikk pakk találsz munkát lehet hogy nem vezérigazgatóit de egy mosogatói állás is jobb mint a semmi és abból lehet házat vagy szobát bérelni. Életképtelen az aki külföldön nem talál munkát.
2017. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
En meg anyira utalom a magad fajta embereket,hogy az nem emberi mert kell lenezni a masikat tudod,hogy miert el ugy ahogy?Fogalmad nincs ez a tipikus magyar mentalitas ne segitcs masokon mert rajtad sem fognak.Nyilvan azert nem talal munkat mert nem beszeli a nyelvet.En atutazoba voltam Nemetorszagba es akkor talalkoztam a sraccal volt egy kicsi idöm beszelgetni vele nem tudja,hogy ide irtam.Az idiota velemenyed meg tardzsd meg magadnak barki is vagy.
2017. márc. 16. 17:15
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Több rokonom is él kinnt németországba egyik sem beszélte a nyelvet amikor kiköltöztek még is pár heten belül lett mindegyiknek munkája. Egy másik ismerősöm spanyol országba ment ki ahol 2 nap alatt talált munkát. A családom 10 éve Angliába költözött se anyukámé se apukám nem volt egy hónapnál tovább munkanélküli. Én 16 évesen képes voltam magamnak nyári munkát találni. Tehát nem tudatlanul irogatok. Lehet hogy erőssen fogalmaztam az előzőben amiért bocsánatot kérek. Az ismerősödnek meg mond hogy menjen mosogatni vagy takarítani oda nyelv nélkül is fölvesznek és annyit fog kapni hogy eléljen belőle.
2017. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baj hat van mikor meggondolatlanul irunk esetleg hirtelen felindulasbol.
2017. márc. 16. 17:26
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te egy nyelvet sem beszélsz helyesen? :"D
2017. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem rolam van szo
2017. márc. 16. 17:41
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Amikor ez a srác kiment Németországba, olyan alapvető dolgokra nem gondolt, hogy pl miből fog élni?

Németország egy jó helyzetben lévő ország, és így is képtelen munkát találni?

Akkor képzelem, hogy egy őt befogadó családnál mennyit segítene...

Nincs itt magyar mentalitás, egyszerűen tények.


Amúgy, te miért nem fogadod be? :D

2017. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%

Szerintem ha valaki itt feltesz egy kérdést, számolnia kell azzal, hogy nem lesz mindenki egy véleményen vele. A másik, amit egyszerűen nem értek, miért nem figyelnek oda az emberek a magyar helyesen írásra!!! Mert vagy aláhúzza a hibát,, vagy kiírja a lehetséges jó szót.

Nagyon elkeserítő ez!

2017. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!