Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan érezzem magam jól a...

Hogyan érezzem magam jól a bőrömben egyedül?

Figyelt kérdés
Tudom, nem egyedi az esetem, de szeretnék választ kapni. Nem akar velem barátkozni senki sem, a lányok is messziről kerülnek, ez nagyon rosszul esik. Igazából defektes vagyok picit, meg kellene tanulnom elengedni azt, hogy velem senki sem akar foglalkozni. De mi az első lépés ennek elfogadására?
2017. márc. 18. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdj el a transzcendens dolgok után érdeklődni. Hátha valami különleges atlantiszi tested van ami nem sokaknak vagy táltos vagy vagy egyéb. Ha a világ ritka kincseihez tartozol már mindjárt jobban érzed magad.

Amúgy nem veled van a gond a nőknek rossz az ízlésük a férfiak terén. A pici lány akinek fogalma sincs az életről olyan fiu barbibabrát akar aminek kocsija van és ház jár hozzá. TESCO-s vacak. A nőknél ez a normális hiába nem elfogadott szociális hozzá állás. Én rájöttem hogy nekem egy nemnormális őrült nő kell. Mert az tuti értem fog szeretni nem az ingóságaimért.


De ha nem akarsz foglalkozni a transzcendens dolgokkal akkor edz és izmosodj. Ha jó erős vagy jobb fizikai munkát kapsz több pénzzel ha szép kocsit választasz lehet csajod.


Nekem a transzcendens vált be... úgy éreztem be vagyok zárva egy korlátolt testnek nevezett koporsóba. Ha amit tudok be is képzelem magamnak és nem igaz még akkor is különlegesnek tartom a testem és minden este sírva adok hálát az úrnak hogy milyen csodálatos az életem és a testem. "Találd meg a te utadat és menj végig rajta"

2017. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!