Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magány, egyedüllét enyhítése?

Magány, egyedüllét enyhítése?

Figyelt kérdés

Te hogyan lépsz fel ellene? Érezted már azt, hogy minél jobban tennél ellene, annál inkább nem sikerül?!

Korodat és nemedet is mellékeld, köszi.


2017. márc. 19. 21:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
58%

Hát igen, én próbálkozom de még mindig magányos vagyok

És amúgy ez egy szépen burkolt társkeresés, vagy azért igy kérdezed mert a gyakori mindent annak néz? (A kor és nem miatt gondolok erre)

2017. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Nem társkeresés, inkább a problémám közlése. A kor és a nem pedig ilyen kérdésnél kiemelten fontos nekem, hogy tudjam a nemek arányát. Hogy teszel ellene?
2017. márc. 19. 22:01
 3/43 anonim ***** válasza:
92%

Próbálkozom, de minél jobban erőltetem, annál rosszabb. Szépen lassan úszok az árral, a régi barátaimat elvesztettem, de akik az életembe kerültek új emberek velük legalább elvagyok, és jól is érzem magam.

Ha ezt a párkeresésre értjük ott még nehezebb a dolgom, kutyának sem kellek, már kezdem elfogadni hogy nekem ez a sorsom. Ha erőltetem, vagy csak próbálok tenni azért hogy előrébb jussak akkor sem jutok semmivel sem előrébb. Ha nem teszek semmit azért hogy legyen valami az sem jobb. Igazából akármit csinálok nem lesz jó a helyzet. A legjobb amit tehetek hogy úszok az árral, és próbálok nem elzárkózni, mert eddig ez a fajta megoldás még nem sült el rosszul. Nyitott vagyok az újra, de nem erőltetek semmit.

2017. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
37%
#1 hát most itt vagyok XD de nem segít, pedig beszélgetel emberekkel
2017. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
56%

én most élvezem a szinglilétet, elfoglalom magam :)

ha magányosnak érzed magad, akkor ismerkedj és/vagy foglald el magad :)


24F

2017. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Ismerkedjek...ja, egy 3,14csányi kisvárosban. Ez nem Budapest, itt már le vannak játszva a lapok előre, hogy ki kivel. :) De köszi. :) Meló lefoglal amúgy, de nem eléggé.
2017. márc. 19. 22:13
 7/43 anonim ***** válasza:
65%
Akkor írj Fruzsinak.
2017. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
#7 Wat? :O
2017. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Fruzsi is magányos, írj Fruzsinak.
2017. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit értesz magány alatt. Hogy csak csajszika, pasika nincs épp, vagy se család, se barátok, se hörcsög.
2017. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!