Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányokkal való kapcsolat...

Lányokkal való kapcsolat teljes hiánya?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy olyan problémám hogy valamiért nincsenek kapcsolataim egy lánnyal sem. Sok lány osztálytársam van és kevés fiú. A többi fiú csak úgy egyszerűen hozzájuk szól, beszélget velük, meg ilyenek. Én pedig semmit. Szeptember óta egy osztályba járunk, de szinte semmit nem beszéltünk. Mintha levegőnek néznének. Az egyik lány általános iskola óta az osztálytársam, de hozzá is a nyolc és fél év alatt kettőnél több mondatot nem szóltam. Régebben is ez volt, már az óvodától. Van néhány lány unokatestvérem, de velük is ugyanez a helyzet, mintha nem is ismernénk egymást.


Ez mitől lehet/alakulhatott ki? ÉS mit tegyek ellene?



2017. márc. 22. 01:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Közös téma hiánya.

Lányként gimiben én meg inkább a fiúkkal beszélgettem többet, mert velük volt meg a közös téma (pl játékok, pc), míg lányokkal inkább felületesen beszéltünk.

Plusz a beszélgetés kétirányú dolog, nem lehet azt, hogy csak ott állsz és várod, hogy hozzádszóljanak. Neked is bele kell tenned az energiát, visszakérdezni, figyelni, releváns dolgot hozzászólni, ilyesmik.

Új társaságban ha olyan a szitu és mondjuk páran körben állunk és ők beszélgetnek egymással, mindig csak megvárom míg olyan téma lesz amihez tudok valamit szólni és ha van valami érdekes/vicces rövid sztorim azt megosztom velük. Kb ennyi az egész, utána már az én sztorimra reagálnak ők, arra reagál más, megint valami olyan jön amire van gondolatom és megosztom, stb. Ilyenkor szoktak kiderülni hogy "jaj te is imádod a game of thronest? én is!" meg ilyesmi és máris van közös téma.

2017. márc. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!