Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megolom magam az en "problemam...

Megolom magam az en "problemamra" nincs megoldas. Ti mit csinalnatok?

Figyelt kérdés
Mind a harom legjobb baratom elerheto facebookon egyik se ir, sz.*rnak ram. En mindig hivom az embereket hogy talalkozzunk meg menjunk valahova de mindig lemondjak meg ok soha nem hivnak sehova. Uj baratokat nem tudok szerezni mert ez nem ugy mukodik es kimozdulni se tudok kivel. Allandoan itthon vagyok kiveve amikor sportolok. Nincs mibol meritenem vagx nincs semmi ami erot adna pl a tanulashoz nem motival semmi... normalis fiatal hetkoznap tanul hetvegen szorakozik de ram egyik se igaz ezzel nem lehet mit kezdeni borzaszto fiatalkori eveim vannak inkabb megolom magam minthogy oreg koromban a semmire emlekezzek
2017. márc. 31. 17:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es NE irjatok privatot hogy van e kedvem beszelgetni meg stb mert NEM fogok visszairni ne zaklassatok koszi
2017. márc. 31. 17:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Játsz inkább a géppel, én is azt fogom!
2017. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megölni magad, mert Facebookon nem írtak vissza a barátaid? Kicsit túlreagálod a dolgot, nem? Simán lehet valaki bejelentkezve Facebookon telefonon úgy is, hogy épp nincs nála a telefon, és ezért nem látja hogy ráírtál.


Meg aztán arra nem gondoltál, milyen fájdalmat okoznál a szüleidnek, esetleg testvérednek?


Ha sportolni jársz, akkor keress ott barátokat, vagy járj valamilyen közösségbe. Nem csak az osztányod létezik a világon. Bőven lesz még időd, hogy remek élményekben legyen részed. Kár lenne eldobni az életed, akárhogy el is legyél keseredve.

2017. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én biztos vagyok benne hogy, nem az miatt vagy ilyen állapotban, mert Facebookon nem írtak vissza!

A probléma gyökere mélyebb!

Én szívesen segítek, ha gondolod!

2017. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!