Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetek az ellen hogy az...

Mit tehetek az ellen hogy az osztálytársaim ne gondolják azt rólam hogy visszahúzódó vagyok?

Figyelt kérdés
Az osztályban 1 gyerek van akivel nagyon jóba vagyok. Kb mindent együtt csinálunk. (lány vagyok előre szólok XD) És hát őt nem kedvelik az osztályban. Engem meg azért nem mert mindig vele vagyok. És szoktam beszélgetni osztálytársaimmal pár szót. A suliról meg olyesmiről, de semmi több. Meg van hogy mindenki ott ül egy kupacban, odamegyek és nem tudok hozzászólni a beszélgetésekhez. Szóval mit csináljak? Meg tetszik nekem egy srác de így kb esélyem sincsen. Valami ötlet?

#kapcsolat #osztálytárs #hogy legyek menő
2017. ápr. 2. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kedvelnek téged , mert olyan emberrel vagy akit nem szeret senki? Szerintem most hagyj fel azzal , hogy jóban szeretnél velük lenni.. Ne hagyd cserben a barátod , mert biztosan számít rád , és nagy szüksége van a barátságodra. A többi ember meg higyje azt amit akar. Te ettől még nem vagy visszahúzódó. 🙂 épp ellenkezőleg. 😉

Persze nyithatsz a többiek felé is. De a barátod is legyen veled.. hátha:) csak őt ne veszítsd el.

2017. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez igaz. Ez eszembe sem jutott. Igazából mindketten szeretnénk ha egy picit jobban kedvelnének minket az osztályban. De ez nagyon igaz!!! Köszönöm!! :)
2017. ápr. 2. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj oda a többi osztály társadhoz,és mondd el nekik,hogy miért is vagy te mindig azzal az egy gyerekkel,mert ha ezt nem teszed meg,akkor sajnos minden ugyanígy fog folytatódni...Mondd meg nekik,hogy igenis szeretnél szorosabb kapcsolatba lenni velük,és ha ez meglesz,akkor a fiú is tuti megkedvel :)..Ez azért van valószínűleg,hogy csak a suliról beszélgetnek veled,mert csak azzal az 1 gyerekkel vagy,akit ők nem szeretnek
2017. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket! :) És hogyan kezdjek bele? Mármint alapból nem nagyon tudok hozzájuk szólni. Ha meg beszélgetnek akkor meg mindig a piáról a bulikról meg a menő ruhákról beszélnek. Eggyáltalán nem vagyok ilyen. Hogy kezdjek bele?
2017. ápr. 4. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!