Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen ötlet az, hogy a...

Milyen ötlet az, hogy a félretett pénzemből utazzak?

Figyelt kérdés
Pl egész évben dolgozom, kivéve nyáron, tegyük fel május(június)-augusztusig(szeptember). Vannak nagyon jó árban repülőjegyek, arra gondoltam kihasználom ezt, elutazok helyekre. Egész évben spóroltam, nincs szükségem tárgyakra, nem vásárolok magamnak drága dolgokat, nem kell ájfón meg ilyesmi, csak ami kell a mindennapi élethez, pl kocsi sincs, meg ilyen nagyobb kiadásaim. Egyedülálló vagyok, és gondoltam kihasználom azt, hogy még szabad vagyok. Tehát lenne kb 3 hónapom menni és menni, akár egyhuzamban, egyik helyről a másikra. De az is lehet, hogy csak egy-két helyre jutnék el, de nagyon szeretnék utazni, megismerni kultúrákat stb.
2017. ápr. 2. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, csak jól meg kell szervezni.
2017. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2017. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
engem is érdekelne azok véleménye, tapasztalata akik egyedül nyaraltak már, még soha sem jártam sehol szeretnék látni dolgokat, de nem tudok idegen nyelveken beszélni és egy barátom sem engedhet meg magának ilyesmit hogy velem jönne
2017. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!