Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elfelejtettem hogy kell...

Elfelejtettem hogy kell barátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt vettem észre, hogy elfelejtettem barátkozni. Nem tudom, hogy mit kéne csinálnom bizonyos helyzetekben.

Pontosabban leírom az egészet, hogy érthető legyen.

Egy nagydarab lány vagyok rövid hajjal szóval eléggé lenéznek engem a kinézetem miatt alapból. Emiatt sokszor volt az, hogy hiába mentem oda emberekhez még régebben lekoptattak vagy levegőnek néztek. Egy idő után pedig már nem is próbálkoztam. Most viszont az osztályban van egy lány aki kivételesen kedves velem, de fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem azért, hogy a barátom legyen. És ráadásul duplán nem tudom, mert lány barátaim soha nem is voltak.

Az osztálytársamban valamiért megbízok, mert úgy gondolom, hogy tényleg nem fog ártani nekem. De sokszor az van, hogy én írok neki arról ami éppen a szívem nyomja ő meg sosem szokta elmondta, ha valami bántja. azt mondta, hogy bízik bennem és a barátjának tart, de ez nekem akkor is furcsa. És ha élőben beszélünk akkor nem tudom, hogy mit mondjak. Attól félek, hogy mondok valami hülyeséget és megbántom vagy valami. Vagy csak egyszerűen elakad a szavam, mert nem tudom, hogy mit mondjak.

Na most ez így leírva úgy tűnik mintha egy óvodás beszélné ki a bajait, de remélem valaki megérti és majd tud valami értelmes választ nyújtani.

Előre is köszönöm!


2017. ápr. 3. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok . Szerintem próbálj meg össze barátkozni a lánnyal és egy lány baráttal több lesz. Ha kedves veled muszály mindenképp neked is viszonoznod . Ne akadjon el a szavad mert akkor nem tudod mondani neki a dolgokat. A lényeg találj ki miket akarsz beszélgetni vele meg ő is veled meghallgatjátok egymást . Ha ez megy már akkor teli számot is ilyesmit cserélhettek . Valszeg szegénykém mások csúfolódása miatt leértékelödött rajtad az önbizalom szóval emiatt érzed magad rosszul semmi baj velem is van ilyesmi ez nem bűn. De én tudok barátkozni beszélni ha akarok. Bátorság beszélgetés , önbizalom. Kívánom hogy barátkozz össze a csajjal és okés. Barátnak kell lenni az életbe mer társas lények vagyunk ugye tudod . Ennyi . Az önbizalom hiány azt jelenti hogy rossz érzéseid vannak magad miatt hogy nem felelsz meg valaminek valakinek esetleg magadat okolod a helyzetért. Vagy pedig félelemmel tölt el valami amit nem sikerült ü csinálnod és rajtad áll hogy végig csináltad e vagy sem . Ha nem törődsz vele a helyzettel nem tudod uralni elveszted az irányítást és bátorságot akkor jön a végtelen rossz érzés egyike a fájdalom a stress egyéb . Szóval ne hagyd magad és hogy elálljon a szavad ésmert végül e dönts úgy hogy elfutsz mert veszítesz így és nem sikerül a barátság elérése . Küzdj és a szíved s segítségével szeressd az új barátnődet. És valaki rosszul hangsúlyozza majd a viccet hogy leszbikus párt vagytok ez nem igaz az teljesen mást jelent. Enyi.
2017. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!