Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam úgy hogy...

Miért érzem magam úgy hogy utálnak?

Figyelt kérdés
Olyan érzések keringenek bennem hogy mintha más bolygóról származók vagy mi mert nincsenek barátaim minden és mindenki elárult . A fél emberiség szinte utál és megvet. A facebook ot nem nagyon használom. Szeretem a természetet állatokat . Fiú vagyok 18 éves . Lehet vagyis kevés barátom van . Iskolába nem felelek meg semminek szinte a rendszernek is alig. Úgy látom a világot hogy alig vannak kedves emberek akik -beszélgetnének velem . Ezért is döntöttem el hogy magányos farkas vagyok meg más. Lehet régi módi vagyok és nem a mai modern emberek és társadalom butaságait követem. Fura ez . És nagyon sokan bántani akarnak és sok verekedésben volt részem mert bántottak . Néhányan félnek tőlem de sokan utálnak bántanak . Vajon mitől van ez . Valaki tud segíteni nekem ? Értelmes válaszokat akarok nem hadoba szükségtelen válaszokat nem segít a helyzetemen .

2017. ápr. 3. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt csak úgy fogalmazom meg magamban, hogy "Nem illek bele a világba". És sajnos tényleg nem.


Bár én "beteg" pillanataimban nem más bolygót vízionálok, hanem azt, hogy mivel már egyszer meghaltm (születésemkor), így csak kijátszottam a halált és nem is tartozom ide teljesen. Ezt a rémes álmaim csak megerősítik.

2017. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja. Én meg azt képzelem magamnak hogy másik világból jöttem. Csak átmenetileg vagyok itt
2017. ápr. 4. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!