Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek nincs semmi társasági...

Akinek nincs semmi társasági élete 21 éves korára arról csak és kizárólag saját maga tehet?

Figyelt kérdés

Minden közösségből ahova eddig járt (általános és középiskola, okj képzés), ki lett közösítve, megalázták, lelkileg bántalmazták. Régen volt egy-két jó ismerőse, meg rokonai, már azok is eltűntek mellőle. Új emberekkel megismerkedni képtelen pedig rengeteggel megpróbált már, sorra lekoptatja mindenki, szó szerint mindenki, ember nincs aki eltűrné őt, mintha valami ismerkedést gátló burok benné körül.


Minderről csak ő maga tehet, vagy azért másoknak is benne lehet a kezük a dologban?


2017. ápr. 4. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

az ő hibája

volt pár ilyen osztálytársam, nem álltak ki magukért, én minimálisan tudtam rajtuk segíteni, meg én nem állhattam ki helyettük...

már idősebb az egyik konkrét volt osztálytársam, de had ne mondjam mennyi gondja van főleg ezek a dolgok miatt :S

pedig ha tett volna érte, akkor most minden máshogy lenne...


24F

2017. ápr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos valóban az ilyen személyek hibásak ha kiközösítik őket hiszen képtelenek beilleszkedni családi vagy egyéb okok miatt amik befolyásolták a viselkedését és zárkozótabb lett. Viszont ne felejtsük el hogyan műkődik a mai világ.......folyamat kiközösítít az gyengébb személyiséggel rendelkező embereket. Vagy mert csak szimplán nem egy top modell vagy szegész....stb. Szóval inkább a társadalom hibája ez.
2017. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 *szegény :)
2017. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy vesszük. Bizonyos értelemben maguk is tehetnek róla nyilván. Ugyanakkor van az a nézet is, miszerint a világon minden ok-okozati alapon működik. Ha így nézzük, senki nem tehet semmiről, hiszen csak részei vagyunk a gépezetnek.
2017. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Facebook, selfie, instagramm, buli minden pénteken emberek tipikusan a gyenge jellemek. Meghunyászkodnak és azt csinálják, mint a többi idióta.
2017. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kérdésem hasonló, csak 38 évesen. Csak hogy lásd, nem vagy egyedül, bár lehet hogy ez sovány vigasz :


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__8..

2017. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!