Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szerezhetnék több embert?

Hogy szerezhetnék több embert?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül vagyok. Nincsenek barátaim pedig nagyon nyitott vagyok mindenre, jelenleg az életem romokban hever ezért arra gondoltam interneten próbálok barátokat találni.


Legutóbbi születés napomat végig sirtam, mert akiket barátnak hittem még csak fel se köszöntöttek .


Itt facebookon, senki se köszöntött fel ismerőseim-barátaim közt, csak 3-4 vadidegen akit nem is ismerek.


Pedig láttam hogy másnap volt egy másik osztálytársam szülinapja akit meg szinte mindenki felköszöntött, ez nagyon fájt és úgy döntöttem hogy ha egy idegen embernek többet számítok mint egy "barátnak" akkor inkább választom az ismeretlent.


Szeretnék vhogy több embert szerezni csak nem tudom hogy hogy :(


Nagyon őrlődök , fáj amit ez a sok ember tett velem .



2017. ápr. 4. 13:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

18 éves lány vagyok.


Bocsánat , hogy lemaradt.

2017. ápr. 4. 13:59
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

de neked most facebookos és instagrammos "barátok" kellenek? azt minek?


24F

2017. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát javaképp igen, mert facebookon nagyon kevés ismerősöm van .

És szeretek barátkozni csak, hogy nem figyelnek fel rám az emberek az elég rossz érzés :(

2017. ápr. 4. 15:40
 4/11 A kérdező kommentje:

Ne írjatok rám légyszi, nem akarok ismerkedni GyK-in , nem gondoltam volna ,hogy ez fog kisűlni belőle.


Tippeket , tanácsokat szeretnék hogy ,hogy lehetne több ismerősöm,követőm hogy ne hiába töltsek fel képet.


És azért nem akarok itt chatelni, mert olyan emberekkel nem szeretek dumálni akiket nem látok ,mert hazudhat a koráról meg még sorolhatnám .


Szóval legyetek szivesek tanácsokat adni a népszerűséghez.


köszi

2017. ápr. 4. 16:13
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Változtass a stílusodon!

Azért kellenek barátok, hogy ne feleslegesen tölts fel képet a nyomorult facebookra, illetve hogy sokan felköszöntsenek?

Agyam eldobom!

2017. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jól van már, nem érdekel. Tilstassátok be a kérdésem.

Én csak egy kis figyelmességet akartam facebookon , hogy ne legyek senki. Most már mindegy, nem érdekel

2017. ápr. 4. 16:46
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Ezért nincsenek barátaid. :D
2017. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
:D
2017. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, akkor nem is értem mit vársz... több barátot akarsz, ez okés, de ha úgy kezded, hogy azok sem jók akik itt rád írnak. Jó, sejtem fele csak bepróbálkozott, de elhet a másik felében meg pont lett volna oolyasvalaki akivel tényleg jól el tudnátok beszélgetni. Tulajdonképp az ismerkedés, barátkozás erről szól, hogy nyitsz a másik ember felé, facebook on sem várhatod, hogy csak hopp ott lesz egy adag új ismerős.
2017. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, ha így nincsenek barátaid. Nyilvánvalóan mindenhol ilyen hektikus a viselkedésed, vannak szabályok, amiket be kell tartani ismerkedésnél, főleg mikor az első benyomást teszed másokra.


Amin javíthatál, hogy ezeket a rossz viselkedésmintákat megpróbálod észrenni, tudatosítani, felülírni.

Ehhez önismereti-önfejlesztő könyvek jók lehetnek.


Amit mindenképp ajánlok, az az Első benyomás c. könyv, enkóron fent van. Segít úgy jó benyomást keltened másokban, hogy közben önmagadat adod.

Tehát pl. idővel el tudod kerülni, hogy dührohamot vezess le olyan embereken, akik ismerkednének veled akár, mint ami itt történt :)

Sok sikert!


Még annyit kiírhatnál, hogy melyik városból vagy, nem olyan gáz itt ismerkedni. Nem másabb, mint máshol, sőt már közös téma is megvan, és a hasonló személyiség is sanszos, csak előnyök vannak.

2017. ápr. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!