Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Itthon vagyok egyedül, és az...

Itthon vagyok egyedül, és az emeletről paslórecsegést hallok, olyan mintha valaki lépkedne! Nem merek felmenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 19. 09:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
Sztem kiabálj fel h ki van ott ...máskor is volt ilyen??
2017. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egy sorozatgyilkos bujkal ott.
2017. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

semmit nyugodj meg és nézz valami vicces műsort :) Én mindig ezt szoktam ha hangokat hallok vagy rosszat álmodok mert ha rá parázol hidd el hogy az agyad képes lesz olyan "hangokat" hallattatni amiket sem történtek.

Ha van valami házi állatod foglalkozz vele kicsit ugyanis az állatok közelsége, simogatása nyugtató hatással vannak az emberre

2017. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Bocsi a helyesírásért a telefonom próbál saját véleményt formálni :D
2017. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobj be egy Snickers csokit.
2017. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hívj át valakit aki ráér (szomszéd, vagy a közeledbe valaki) akivel felmehetsz.
2017. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Elindult a fűtés és a hőtágulás recsegéseit hallod.

Nem járkál fent senki!!!

2017. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fújja a szél, esetleg egér matat; vagy tényleg hőtágulás van, én ahhoz nem értek; amúgy én nem tudom. Ja meg amikor a cica is nekünk aludt a szomszéd szobában, nekünk is ropogtak a bútorok, el kezdtem mondani neki, hogy "aludj", de szerintem akkor ébredt fel. Szóval ropogott magától a szekrény, mert amikor mondogattam neki, csak akkor ugrott fel a két szoba közti ablakba. (külső később épült hozzá) Amúgy most nincs cicánk, de most is tudnak ropogni a szekrények is. Meg pl ez már kicsit külön, de pl ha rásüt a nap egy ilyen innivalós palackra, akkor az is el kezd ropogni. És amúgy nálunk a kinti szekrény pl este is ropog, szerintem akkor állhat vissza az eredeti, alapverziójára. Bár, attól is, függ, mit tekintünk annak.
2017. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, csak a hőtágulás játszik veled.
2017. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs ott semmi, senki sem :)

Nem tudom hogy milyen a hozatok, a padlóra gondolok, padlás tér be van építve nektek, onnan hallod?

Ha újak a herendak (friss, nagyon nedves) ahogyan száradnak azaz (patogni, kattogni) szokot. Ezt halllod??

A fűtésnek is köze van hoza, attól függ hogy hol helyeszkednek el a fűtés csövek, de valószinu a gerenda mentén. A radiátor is szokot kattogni, mert hideg és tágul a meleg hatására.

2017. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!