Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti voltatok már úgy, hogy...

Apple4021 kérdése:

Ti voltatok már úgy, hogy egyik pillanatban még magányra vágytatok majd nemsokkal később már valami iszonyatosan feltűnő hülyeséget akartatok csinálni?

Figyelt kérdés
Pèldául zuhogó esőben futkozni ès táncolni vagy random embereket ölelgetni, aki megtetszik, esetleg kedvet kapni ahhoz hogy azonos neműeket megcsókolnál stb.

2017. ápr. 19. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem te alapjaraton maganyos vagy es csak bebeszeled magadnak hogy maganyra vagysz mert ez igy megnyugtat hogy szabad akaratodbol lettel maganyos, de kozben meg is arra vagysz hogy valaki vegre felfigyeljen rad

vagy csak szimplan menstruacio okozta erzelem ingadozas

2017. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, de idegeneket nem ölelgettem.
2017. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erről csak eszembe jutott Anitától az Elképzelt szerelem című szám. "Néha akarom, hogy mindenki jöjjön, de bezárom az ajtót."
2017. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mostanában nagyon magányos vagyok, pedig nem akarok az lenni. Mégis, ha jön valaki, aki elűzhetné a magányt, azt vagy én űzöm el magamtól, vagy ő hagy ott. Szóval még ha nem is ugyan abban a helyzetben vagyok, mint te, mégis csak van benne némi hasonlóság.
2017. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4-es: na ez meg a másik szituációm, pont ugyan az amit leírtál
2017. ápr. 19. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Szerintem ez normális, biztos a kamasz korral jár. Majd csak kinőjük...remélem :D
2017. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy augusztusi napon, a meleg nyári esőben, a szivárvány alatt futkostam a kisfiammal a kertben. Életem legszebb napja volt.
2017. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!