Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiak! Találkoztatok már...

Férfiak! Találkoztatok már olyan nővel, akinél gyűrűződés nélkül alakult ki a kapcsolat, mindennemű kinlódás nélkül?

Figyelt kérdés
Nem kellet küzdeni. Ez a szerelem szintű vágyakozás első látásra. Ha nem is alakult ki tartós kapcsolat, de legalább egyszer vagy akár többször "összebújtatok". Ilyen szituációkra gondolok. Olyan helyzetekre, amiben elvárások nélkül, szimpla önakarásból részt vett a nő. Ahol nem az érdekekkel számolt, hanem tényleg azért feküdt le, mert voltak érzései a partnere iránt és közrejátszott a biológiája. Kimondottan a jó testi adottságú nőkre gondolok. Aki egyébként nincs ráutalva senkire és válogathat.
2017. ápr. 21. 22:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%

Ilyet akarsz vagy mi?

Mondd csak, mit er egy olyam szerelem amiben csak egymasé lesztek es kesz?

Sokkal jobb hogyha küzdeni kell, akadalyok vannak....mert igy van benne izgalom. Abba mi az izgalmas hogy ket ember bejon egymasnak es osszebujnak parszor? Semmi. Meg az ilyen kalandok nem is tartanak sokaig. Ahol sok az akadaly sok a harc, ott tovabb tart a szerelem mert megszenvedtek erte.

2017. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Ez nem teljesen biztos. Mert aki valóban jó nővel van együtt, annak szerintem az is elég ha párszor megkaphatja.

Mert pont erről szól a téma másik oldala, hogy szép nőnél nincsenek valódi akadályok, ami a tartós kapcsolatot táplálja. Sem néhai szexualitás. Nekik van egy igényük, meg egy távoltartási reakciójuk. Ennyi.

Csak én tudom azt, hogy előfordulhat néhány kivétel. Létezik nem sok, de olyan fogalmazzunk így: bombanő is, aki élvezi azt amit csinál, szimplán ugyanazt érzi, amit a partnere és még rá is tesz egy lapáttal. Ez 100-ból 1. És van a másik oldal, aki ha nagy nehezen lefekszik, még akkor se azt nyújtja és úgy viselkedik, ahogy kellene. Provokatív, frusztrált, rosszindulató érdekember. És ezek ha előjönnek, csak akkor látszanak, ha gond van, de akkor is csak vitatkozásra. Amúgy meg elbújnak a normális emberektől és dolgoktól , mert az nem feltétlenül jár együtt a kényelmes élettel és az anyagiakkal. Ha viszont valamin kiakadnak, azon kapva-kapnak, mert így szereznek indokot arra, hogy megmagyarázzák önmaguknak!hogy miért nem akarnak együtt lenne az átlag fizetésü emberekkel. Mert valahol azért a rossz érdekember is érzi, hogy saját magában van a hiba, de senki nem süllyed arra a szintre, hogy beismerje a saját hibáit. Na és ez egy pszichológia fogás. Feltudod ezt fogni? Balhéra van szüksége, ahhoz hogy ideiglenesen lehessen valami nyomós indoka, a saját kis ördögének a leplezésére. De ezért kérdeztem. Mert tudok róla, hogy bár nehéz megtalálni, de léteznek bonyodalom nélküli szép nők is. Kélyesen beszélnek, a partner kedvére tesznek, játszák magukat , a szexben is érdekessé teszik a dolgokat a kisugárzásukkal stb. De nem kellett hozzá letenni az asztalra. Annál az egy-két esetnél amiről én tudok. De egyébként sajnos le kell. Mindenki gazdag férfit akar fogni közülük, ezt persze nem ismerik el. A kérdés arról szól, hogy volt-e már jó élményetek az életben. Legalább egyszer. Ilyen téren.

2017. ápr. 21. 22:48
 3/28 anonim ***** válasza:

Bár nem férfi vagyok, azért leírom. Akkoriban még mindketten egy viszonylag régóta tartó párkapcsolatban voltunk. Egy közös ismerős mutatott be minket egymásnak. Néhány hétre rá azon kaptuk magunkat, hogy meztelenül fekszünk egymás karjaiban.

Mellékesen megjegyezném, hogy ő egy kissé túlsúlyos, alig170 cm magas, pocakos ember. Én úgy gondolom-és mások is, hogy elég jó alakom van, sőt.

Néhány találka után derült ki, hogy nem csak a kémia dolgozik erősen közöttünk, de más téren is egy hullámhosszon vagyunk. 2 évbe telt, míg mindketten kiléptünk az előző kapcsolatunkból végleg (ez idő altt is rendszeresen találkozgattunk).

Azóta már lassan másfél éve együtt vagyunk hivatalosan is s ebből egy éve gyütt élünk. Soha boldogabb nem voltam.

2017. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Nekem 5 nő volt az életemben, mindegyikkel ilyenformán jöttünk össze. Bár az első, aki a feleségem lett utólag kiderült, hogy számító volt, ezért is váltam el tőle 15 év után. Az utolsóival is már tíz éve vagyunk együtt, és még mindig napi szinten szexelünk.

Nem kell ebből politikát csinálni, a kérdés magától értelmetlen, és felesleges!

2017. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Dehogynem kell. Életünk fontos feladata megtalálni a számunkra megfelelő partnert. Ezt hiúsítja meg a szép nők társulata, akik 99%-a beképzelt. Bizony, ha az emberek kiállnának az igazukért, ez a világ más lenne e téren is.

Miért értelmetlen és felesleges? Azért mert te könnyen vagy "mindennap", férfi létedre lehetne benned együttérzés. Te is kerülhetsz ilyen helyzetbe, azzal a különbséggel hogy magas lóról esni a földre fájdalmasabb.. Márpedig az is köztudott, hogy a többség nincs együtt szép nővel, nem véletlenül. Te pedig nem a többség vagy. A negatív véleményedet érdemes megtartani magadnak, mert ellenkező esetben a következményeket is viselned kell. Egyébként arról miért nem számoltál be a kommentedben, hogy mennyit tartalmaz a pénztárcád és mivel foglalkozol? Ha innen vizsgáljuk az ügyet, lehet hogy mélyen magadba nézel. A kérdésnek bőven van értelme és hasznos, csak a többség nőpátyolgató társadalomtudatból nem húz kesztyűt az igazságtalanság ellen. Szerintem tudnának mesélni a férfiak, ha igazán őszinték akarnának lenni.


2-es: Most magadat szeretnéd megnyugtatni? Bocsáss meg de férfiaknak szól a kérdés. Erre beírod, hogy nő vagy de azért leírom stb. Férfiaknak szól a kérdés! Vili?:) Ez is elég baj. Nyilván most nem az jönne, hogy ne haragudj igazad van, hanem még neked állna feljebb! Sok ilyen nő van, szomorú, hogy annak ellenére, miszerint minden ember hibázhat, nőt még emlékezeteim szerint még nem hallottam vezekelni, pedig lenne miért.

2017. ápr. 22. 20:14
 6/28 anonim ***** válasza:
Igen. Múlthét csütörtökön kezdtem dolgozni a postán. Egyik ismerősöm is itt dolgozik, vagyis csak látásból ismertük egymást. Első nap már nagyon jóba lettünk. Olyan első látásra szerelem lett, második nap munka után beültünk az egyik bárba, iszogattunk, majd este együtt voltunk. Azóta együtt vagyunk, de munkahelyen még nem tudják. Eddig még ilyen nem volt, de nagyon jó, remélem sokáig fog tartani.
2017. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok. Mivel a történetben említett férfi nincs fenn az oldalon, így veheted úgy is, hogy ő írt választ. Ő találkozott már olyan nővel. Jobb?

Egyébként szerintem teljesen felesleges ez az elmefuttatás, hiszen a szerencsén múlik, hogy találkozol e ilyen személlyel-nevezhetjük sorsnak.

Egyébként meg mivel nem ismersz minden szép nőt, nem állíthatod, hogy a szép nők 99%-a beképzelt.

2017. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

S attól, hogy te nem tudtál megfektetni egy jó nőt, elég sok szegény/nem túl szép férfi van akinek igenis sikerült, s talán épp abban a nőben találta meg a társát is.

Sajnálom kérdező, de a saját sikertelenséged miatt nem kéne megbélyegezned és lenézned más embereket.

Talán a te életedbe is egyszer besétál egy ilyen nő, talán nem. Sok sikert!

És valóban nem fogok elnézést kérni amiért választ írtam a kérdésre. Puszta jószándék vezérelt.

Üdv. Kettes

2017. ápr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Kedves kettes! Kinek szólt a kérdés? Férfinak vagy Nőnek?

Ha van egy kevés gerincesség benned( sajnos már egy nő is megérdemli manapság, hogy ilyen megjegyzést kapjon) erre azt írnád fer módon vissza, hogy férfinak. Akkor pedig miről beszélünk? Ezen ponton meg kell állni. A többi az csak magyarázkodás, a slamasztikából és a szégyenből való kimászás.

Már pedig hidd el, ahhoz hogy megnyugodjon a lelked és ember legyél a talpadon, tudnod kell elnézést kérni.

De ez a legkevesebb, mert ugyan elismerem, egy fokkal értelmesebb és normálisabb vagy, mint a gyakori hárpia bombanő. De ha az emberek létszámát vesszük figyelembe, éppen elég bombanő tartózkodik az országba. Az már nem feltétlenül a szerencsén múlik, hogy besétáljon az életembe. Ez inkább magán az emberen, a bombanőn múlik. Ha ő úgy érzi, hogy haszonérdekből adja oda önmagát valakinek, mert neki a feneke a legnagyobb kincse és NEM az esze vagy szive, akkor a szerencsével sem biztos hogy számolni lehet.


Felső: Tartott valaki pisztolyt a fejedhez, hogy írjál? Én nem hiszem. Ha úgy érzed, hogy felesleges az elmefuttatás, akkor miért nem keresel másik fórumot? Lépjél tovább, ha nem tetszik. Mindketten tudjuk, hogy idegesítő lehet, de nem felesleges!

2017. ápr. 23. 23:28
 10/28 anonim ***** válasza:

Az, hogy Te nem találsz magadnak megfelelő nőt, az saját egyéni szoc. problem. Akárhogy is nyühögsz ezt senki nem fogja helyetted megváltoztatni. Sem nők sem férfiak.

A nők nem is olyan rég vívták ki maguknak a függetlenségüket, előtte sokan nem ismerhették meg a valódi szerelmet. Nekik azzal kellett élni, akit a nagyúr vagy szüleik kijelöltek számukra. Ne beszélj itt igazságtalanságról, mert ez a te egyéni problémád!

Ha nem tetszik ez a felállás, keresztelkedj át muzulmánnak, mert Te azt a vallást vallod!

A kérdésedre válaszolva, mindig megteremtettem magamnak és társaimnak azt amire éppen szükségünk volt, van. Egyszerű kétkezű munkás vagyok semmi extra. Tehát nem a pénzemért szeret, és szerettek a nők. Nem vagyok nőfaló és csábító sem. Csupán így hozta a sors, hogy 5 nővel éltem hosszabb életet. Az egyikkel azért kellett szakítanunk, mert én éppen akkor hagytam abba az évtizedekig tartó piálást, amikor Ő zugívó lett. Ezt ő is megértette és belátta, és közös megegyezéssel mindketten sírva búcsúztunk el egymástól. De mindegyiknek megvan a maga története. Semmit nem bántam meg az életben amit tettem, és főleg senkit nem bántottam, senkinek nem tapostam a lelkébe. Gondolom, ezért szerettek és tiszteltek azok akiktől meg kellett válnom.

Az hogy milyenek a nők?, nos velük is meg kell találni valami közös nevezőt, mert anélkül nem megy! E nélkül csak a visszautasítást kaphatod a szerelemben!

2017. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!